Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: Ja pokładam większą nadzieję w ludziach. Poczucie wyższości jadąc autem to mi sie wydawało że w latach 70 mogło być na poważnie :)
  • Odpowiedz
Więc masz ten przepis, że znak jest postawiony nieprawidłowo, czy go też nie masz. Czy w zwyczaju masz powoływać się na przepisy, które nie istnieją?


@satba: Masz ten przepis, że rowerzysta ma obowiązek się teleportować lub jechać po trawniku pojazdem?
  • Odpowiedz
@sexlord Nie no ja uważam że powinien być za zjazdem.

Tu jeszcze link do filmiku gdzie zaczyna się DDR, akurat to samo miejsce z filmu tylko z samego otwarcia ulicy, jak nie było zielono. Nic się nie zmieniło, kadr opa też dobry, bo byłby zrobiony sekundę jazdy samochodem wcześniej, to byłoby widać zmianę chodnika w chodnik i DDR.

https://youtu.be/ScllgeS02Xg
  • Odpowiedz
Ja pokładam większą nadzieję w ludziach. Poczucie wyższości jadąc autem to mi sie wydawało że w latach 70 mogło być na poważnie :)


@Joterini: Chodź przejedziemy się po 3 mieście rowerem, płacę 200 zł jak nikt na nas z kierowców nie złamie przepisu na trasie 30 km. Jak złamie to Ty mi płacisz, zakład?
  • Odpowiedz
no to od początku ;). Czy rowerzysta może poruszać się po jezdni, jeżeli jest znak zakaz wjazdu rowerów.


@satba: A co może rowerzysta zrobić, jak chce jechać a nie może jechać pojazdem po trawie i nie ma obowiązku się teleportować, jaki debil postawił tam znak z dupy?
  • Odpowiedz
a czemu taki język? Przecież tutaj dzieci też są. Po co to nerwy? Rozumiem, że zgadza się co do znaku?


@satba: Czy rowerzysta ma obowiązek teleportacji lub, czy może jechać pojazdem po trawie?
  • Odpowiedz
no to od początku ;). Czy rowerzysta może poruszać się po jezdni, jeżeli jest znak zakaz wjazdu rowerów.


@satba: A co może rowerzysta zrobić, jak chce jechać a nie może jechać pojazdem po trawie i nie ma obowiązku się teleportować, jaki debil postawił tam znak z dupy?

@reddin miał możliwość skrętu w lewo, na wysokości auta po.lewej jest lewoskret zakończony wysepką. Ty widziałeś kiedyś drogę?
  • Odpowiedz
miał możliwość skrętu w lewo, na wysokości auta po.lewej jest lewoskret zakończony wysepką. Ty widziałeś kiedyś drogę?


@wezsepigulke: Na zdjęciu widzę linię ciągłą.
  • Odpowiedz
@satba: Czy rowerzysta ma obowiązek teleportacji lub, czy może jechać pojazdem po trawie?


@reddin: pomalutku, uzgodnijmy wpierw faktyczny stan. Więc rowerzysta nie może jechać po jezdni, gdyż jest tam zakaz wjazdu, zgadza się?
  • Odpowiedz
pomalutku, uzgodnijmy wpierw faktyczny stan. Więc rowerzysta nie może jechać po jezdni, gdyż jest tam zakaz wjazdu, zgadza się?


@satba: Co ma zatem zrobić rowerzysta, który jedzie a nie może jechać pojazdem po trawie i nie ma obowiązku teleportacji?
  • Odpowiedz
zgadzasz się, że nie może jechać? Zaraz przejdziemy do tego co dalej z tym robić ;)


@satba: Co ma zatem zrobić rowerzysta, który jedzie a nie może jechać pojazdem po trawie i nie ma obowiązku teleportacji?
  • Odpowiedz
@reddin tak lewoskret po swojej prawej stronie ma linie ciągła aby już z niego nie wyjeżdżać spoerotem, a po lewej jednostronnie przekraczalna aby goście z naprzeciwka tam nie wjeżdżali. Wygląda jak każdy końcowy fragment lewoskrętu
  • Odpowiedz
@BJXSTR: Pytanie podstawowe obecnie brzmi, czy rowerzysta miał możliwość wjazdu na drogę rowerową? Czy dopiero taką możliwość będzie miał i na nią wjedzie. Może dopiero włączył się do ruchu a nie ma obowiązku teleportowania się na drogę dla rowerów.


@reddin: jedzie w miejscu w którym jest zakaz dla rowerów
  • Odpowiedz
tak lewoskret po swojej prawej stronie ma linie ciągła aby już z niego nie wyjeżdżać spoerotem, a po lewej jednostronnie przekraczalna aby goście z naprzeciwka tam nie wjeżdżali. Wygląda jak każdy końcowy fragment lewoskrętu


@wezsepigulke: Może rowerzysta tam zawracał zatem i co wtedy? Jak ma wjechać na DDR?
  • Odpowiedz