Wpis z mikrobloga

Czy strona tomsguide jest wiarygodna jeżeli chodzi o testy? Zastanawiam się nad nowym SE lub XS i kluczowa dla mnie jest sprawa baterii. Według tomsguide - "Continuous web surfing over 4G LTE" dla XS to 9h41m a dla nowego SE 9h18m. #!$%@? nie różnica. Wiem, że wiele osób stoi między dylematem jeżeli chodzi o te dwa modele, trafiliście może już gdzieś na bezpośrednie porównanie długości pracy baterii pomiędzy tymi dwoma telefonami?
#iphone
  • 8
@zastanow_sie: @KarmelowyJeremiasz: jestem w tej chwili przekonany 60-40 na rzecz XS, ale tylko pod warunkiem że bateria będzie zauważalnie lepsza. Nie interesuje mnie sczególnie wygląd tego telefonu, fejs id, ilość ramu, jakość wyświetlacza itd. Ja wciąż jestem zadowolonym użytkownikiem premierowej szóstki (6, nie 6s) ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielkość, i cena - to dla mnie istotne rzeczy i oba telefony spełniają założenia. SE będzie miało dłuższe
Ja od 2,5 roku mam se 1generacji i przyszedł czas na przesiadkę, tez zastanawiałem się nad XS i SE ale w moim wypadku szale na korzyść SE przeważył rozmiar i waga, bardzo odpowiada mi takie poręczne narzędzie jakim jest SE, cena lepsza i procesor tez, no i jest nowszy wiec dłuższe wsparcie, a wychodzę z założenia, że skoro ekran mi wystarczał w poprzednim SE to w tym również mi wystarczy. Mam obawy
@zakoo: nie wiem czy patrzyłeś na porównania innych modeli na yt, ale każde porównanie wychodzi inaczej, więc nie ma się też co za bardzo sugerować. Użytkownicy XS twierdzą, że wytrzymuje 5h z hakiem na ekranie - not great, not terrible. SE ma baterię z 8, która z kolei ma baterię jak 7 - mnie iP7 na ekranie wytrzymuje 3h 20 minut i to przy niezbyt ciężkim użytkowaniu. Różnice może robić procesor,