Wpis z mikrobloga

w cywilizowanym kraju jak np. USA nie używa się nic co ma Androida, to widać nawet na filmach - już nie tylko filmach z Hollywood ale także tych Europejskich. Tymczasem bieda z polski kupuje to gówno i jeszcze zachwala XDDDDD! tylko po to żeby sobie wpajać do tych pustych biednych łbów ze ten tani Chinski szajs z Androidem jest lepszy niż IOS. Te debile nawet nigdy nie miały nic z IOS
Na dole jak was widze
#android #samsung #szajsung #chinskiegowno #srajomi #telefony #takaprawda #bieda #polska #biedakizandroidem #szajszchin #niewolnicyzpolski #niewolnictwo #bardzobiedniludzie #xiaomi
Pobierz lukasz-lux - w cywilizowanym kraju jak np. USA nie używa się nic co ma Androida, to w...
źródło: comment_1587897540VYXz7Uxf3oYI3FJKupKPLJ.jpg
  • 27
iOS ma swój własny ekosystem i trzeba się uczyć na niego objective-c albo swifta a android jest oparty na sprawdzonym jądrze linux'a, ma tradycyjnego linuxowego shell'a, i świetnie współpracuje z javą, czy c++ więc jest niezawodny i szalenie użyteczny.. Android to bardzo dobry system operacyjny.


@JungleJamPL: nie mam nic do tel z Androidem
Ale jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz. Albo dopytaj developerow aplikacji androida.
@Marek1991: Tak wmawiaj sobie ;) Miałem flagowego samsunga i gdyby mi ktoś powiedział, że huawei nie zwolnił to może być uwierzył ale w niezwolnienie samsunga nie uwierzę