Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1 Gdzieś kiedyś napisałem coś takiego:
"Aeon's End jest gra kooperacyjną, w której grasz przeciwko grze. Jest opcja gry dla jednej osoby, ale musiałaby się zebrac jakaś komisja, która określi ile punktów życia powinieneś mieć na start żeby mieć jakiekolwiek szanse żeby wygrać. W instrukcji niby jest napisane, że normalnie 10 HP, ewentualnie 12 jak za trudno, ale wg mnie z minimum 15 HP nie ma co startować do tego. Ale ja
@Sl_w_k_1 Ludzie sobie chwalą Robinsona. Osobiście nigdy nie grałem. My właśnie oprócz AE mamy kilka Pandemiców i TIME Stories. To ostatnie jest jednorazowe i każdy scenariusz to wydatek. Możesz wyhaczyć gdzieś podstawkę z jednym scenariuszem używkę tanio i sprawdzić czy chcesz w to wchodzić.
@Sl_w_k_1 Nie mam pojęcia :p Pandemica mamy w wersji jubileuszowej, ciężko z dodatkami to połączyć. Mamy jeszcze Upadek Rzymu i Cthulhu plus wczoraj zamówiłem Legacy jedynkę. Upadek Rzymu najbardziej rozbudowany, ale pojawiają się rzuty kośćmi, więc jak ktoś lubi panować ruchu bez tej losowości to klasyka Pandemica najlepsza.