Wpis z mikrobloga

dodatkowo zyskujesz nową wiedzę odnośnie powiatu i miasta który rozdziela te województwa


@kicjow: Nic nie szkodzi, żeby te dane podać, ale są one nieistotne w powyższej sytuacji, a nie uwzględniono tego, co jest istotne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: uwzględniono właśnie zarówno to co jest istotne czyli nazwy województw i ich obszary zaznaczone kolorem, dlatego twoja mapa jest zbędna bo moja również zawiera te dane a informacje nieistotne w kontekście mema nie szkodzą a jeszcze wzbogacają wiedzę
informacje nieistotne w kontekście mema nie szkodzą


@kicjow: Widzę, że powoli zaczynasz wyciągać jakieś informacje z moich wypowiedzi, bo dokładnie to napisałem w wiadomości wyżej, ale nadal nie widzisz tego, co zabrakło w Twojej mapie, a co jest tu istotniejsze od podziału na powiaty i nazwy miast, które zupełnie nie są potrzebne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: nie są potrzebne, ale i nie wadzą tylko dopełniają mapę o większą szczegółowość, która niesie przydatne informacje dla odbiorcy, a jak już wspomniałem w mojej mapie niczego nie zabrakło co próbujesz negować a jednak dokładnie widać granice województw
@Wykopaliskasz: powtarzam bo kompletnie nie rozumiesz co piszę. Jak widać 15 osobom, które zaplusowały mój komentarz w ogóle nie przeszkadza to o czym ty piszesz i się czepiasz na siłę. Pozdrawiam.
@kicjow: Nie mam zamiaru wymyślać sobie, co napisałeś. Pisz po polsku albo wcale. Albo rób co chcesz, ale nikt nie będzie tego brał pod uwagę, bo nie ma sensu. Twoja argumentacja jest właśnie taka, jak Twój poprzedni wpis. Nie ma sensu i brak w niej najistotniejszego.
@Wykopaliskasz: widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu, gdyż argumentów rzeczowych, które przedstawiłem zupełnie nie rozumiesz i wymyślasz argumentum ad lingua, gdzie wszystko co napisałem jest poprawne. Tkwij dalej w swojej bańce ignorancji.