Wpis z mikrobloga

Hejka wykop, oceńcie moją wartość rynkową:

+ lvl 24
+ niepaląca
+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć
+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)
+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu
+ wykształcenie licencjat (gównokierunek ale jest)
+ gotuję, piekę, sprzątam, piorę
+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy
+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym las w którym chciałabym postawić chatę
+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)
+ umiem w pole dance (taniec na rurze)
+ robię kurs masażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+/- język obcy tylko angielski

-księżniczka
-trochę daddy issues

#rozowepaski #kiciochpyta
  • 389
@karoxxxx:
dla mnie ogolnie bardzo wysoka wartosc; laska nie musi byc przeintelektualizowana jezeli jest sympatyczna i da sie z nia wytrzymac kilka tygodni w zamknieciu bez irytacji

zwlascza lubie
+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy
+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)
+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym las w
@InterferonAlfa_STG: w końcu konkretna wypowiedz, a już zaczynałam tracić nadzieje.

No ksiezniczkowatosci nie urobie, ale tez czasem warto sobie zadać pytanie w jakim stopniu i czym się to przejawia. Ksiezniczka księżniczce nie równa( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@karoxxxx: na moje oko jesteś zbyt ambitna dla przeciętnego typa. Ja bym będąc z taką osobą wpadł w kompleksy i życiowy smutk. Swoją drogą moja fryzjerka ma tak samo: lat już 40, bardzo ładna, zawody na rowerach, wspinaczki, robi kursy gotowania, ma zakłady z odzieżą, trenuje jakieś sporty walki i jeszcze do tego strzyże, a mówiła mi ostatnio jak ją widziałem że dalej nie może znaleźć faceta bo wszyscy to jakieś
@karoxxxx: do mnie Twoja lista zajebiscie trafia i moze rzeczywiscie w marzeniach bylo by tam jeszcze abstrakcyjne myslenie, samodzielnosc, zainteresowanie psychologia, zarzadzaniem podstawy ekonomii... Hipotetycznie np gdybym kiedys knajpe kupil to zebys mogla zostac managerka chociaz tymczasowo na kilka miesiecy. Albo inna ambitniejsza spolke w sektorze technologicznym powolal. Idealnie gdyby zona byla tez partnerem w interesach.
Ale trzeba zejsc na ziemie, pewnie z czegos zrezygnowac.
Ostatecznie i tak liczy sie uosobienie.
Moja ocena:
-> firma rodziców – brak samodzielności (bez względu na zarobki)
-> niepaląca ale akceptująca dragi, alkohol = widzę tu sprzeczność (?) alarm
-> "ex walczył w UFC, inny jeździł lambo(...) do utworzenia szczęśliwego związku tyle nie wystarczy" = hajs się liczy, wysokie wymagania, księżniczkowatość
-> upodobania lambo + UFC = krąg zainteresowań patusy z KSW, FameMMA itp
-> pole dance wpasuje się w upodobania wyżej
-> gównokierunek
-> w 8/10
@karoxxxx: Nie jest źle, brałbym na randkę, ale żeby z tego było coś więcej niż same ruchanie musiałabyś jeszcze trafić w moje specyficzne gusta i żebyśmy się lifestyle'owo dopasowali choć trochę.
@karoxxxx:
Duże zarobki i bogaci rodzice na wstępie eliminują bardzo dużą część facetów. W związku, gdzie kobieta jest bogatsza/więcej zarabia, da się wytrzymać tylko jakiś czas. Chyba, że mężczyzna się całkiem podporządkuje, ale to znowu skończy związek z innego powodu...
Uroda, libido, używki, zdrowie - to się z czasem zmienia (czasami mocno) i nie imho nie można brać jako pewnik.

Generalnie to brzmi jak idealna partia dla dynamicznego nowobogackiego młodzieńca z
+ lvl 24

+ niepaląca

+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć

+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)

+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu

+ wykształcenie licencjat (gównokierunek ale jest)

+ gotuję, piekę, sprzątam, piorę

+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy

+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym