Wpis z mikrobloga

@Walus002: Brałem też i tą właśnie pod uwagę.

1) Grzeje się mocno?
2) Odczyty (pojemność, naładowanie, czas ładowania, liczba mAh wpompowanych) się zgadza?
3) Czy jest zupełnie cicha, czy jednak słychać ją podczas ładowania?
@hermetyk: Wszystko tylko nie efest :D. Korzystam z Litokali Lii 500 i jest zacna. Sporo ludzi ją poleca ma bdb opinie. Kupilem za cos lekko ponad 100 zl z 2 lata temu i nadal dziala zacnie. Najlepsza jaka mialem. A mialem ich kilka :D i wszystkie poszly z dymem podobnie jak twoja po duzo krotszym czasie niz te 2 lata ktore ma Litokala
@Ariul: Wygląda w porządku. Wszystko działa bez zarzutów? W sensie odcięcie ładowania, pomiary, etc? I jeżeli mogę, to chętnie jeszcze spytam jak wyżej o:

1) Grzeje się mocno?
2) Odczyty (pojemność, naładowanie, czas ładowania, liczba mAh wpompowanych) się zgadza?
3) Czy jest zupełnie cicha, czy jednak słychać ją podczas ładowania?
@hermetyk: 1. nie grzeje się prawie wgl.
2. Patrząc na rozładowaną baterię i naładowanie jej do pełna wygląda ok(względem pojemności). Nie potrzebuje tak zaawansowanych i dokładnych statystyk ładowania, ładuje baterię do e-papierosa
3. Mam ją przy łóżku nie zauważyłem hałasu.
@StanislawAniol: Obejrzałem i te testy, które mi podesłaliście wcześniej i potem kilka filmów na YT i jest już w drodze :) Środa/czwartek powinna być. A przepaloną Golisi wymienię na parę nowych ogniw 18650, LG albo Samsunga bo z obydwu byłem zadowolony do tej pory.