Wpis z mikrobloga

@Casey1029384756 Ja zawsze miałem wrażenie że z tych 4 najpopularniejszych marek pod względem internetu jest tak

T-mobile (gówno-mobile) <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Plus < Orange << Play

A przynajmniej tak to wygląda w moim mieście. Plusha wziąłem ze względu na cenę i fakt że mogę go porzucić kiedy będę chciał. Play dzialał mi xajebiście ale drogi. Orange cenowo też okej i używany przez bliskich. T-mobile było pierwszą firmą z jaką mieliśmy styczność kiedy zmienili się
@XkemotX: dzięki dzięki :D t Mobile nie brałem w ogóle pod uwagę. Chce zmienić na Orange, bo ten internet w plusie strasznie ssie ostatnio. Flex wydaje mi się być ciekawy pod względem cenowym, pod względem możliwości zmian. Boje się, ze u mnie na wiosce zasięg tez będzie kiepski. Sprawdziłem mapę zasięgu niby git. Ale plus tez ma dobry zasięg u mnie a mimo to ten internet jest kiepski :( dzięki za
@Casey1029384756 Jak masz czas to każda sieć oferuje okres próbny.
Możesz też kupić starter 1 czy 2gb, porobić speedtesty, etc etc.
Orange jest spoko w trzymaniu deklarowanej prędkości ale wk**wia mnie jak gubi pakiety. Najgorszy internet do gier jaki miałem (poza różowym xDxDxD)
@Casey1029384756: W Orange Flex nie masz jako takiego okresu próbnego, ale jest kod FLEX i to obniża opłatę za pierwszy miesiąc do 1 zł, ale to musisz wziąć nowy numer lub przenieść aktualny.

Według mnie najlepiej kupić 2-3 karty od różnych dostawców i testować minimum dzień jak to chodzi w miejscach w których najczęściej będziesz korzystał i na tej podstawie zdecydować w którą sieć uderzać.