Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: @Krol_Dzielni: @Vadzior: @Sl_w_k_1:

Dzięki za odpowiedzi, gdzieś właśnie słyszałem coś o tych markach Ryobi i Makita, Parkside tańszy ale jakby wytrzymywał to też jest spoko opcja. No budżet (w sumie najważniejsze a nie podałem) zakładałem na takie 300zł wzwyż. Teraz mam już pogląd na jakie patrzeć. Dziena
@roxer: Kurde napisałem zielony bosch, a chodzi o niebieski. Zielony to zabawka dla amatorów którzy chcą się lansować napisem bosch. Niebieski tylko i wyłącznie.

Jak chcesz porządny sprzęt to takie wynalazki jak Ryobi czy Parkside to bym odpuścił.
@2xpapanalepiku: Do amatorskiego użytku starczą, oczywiście. Ale jak chce się coś od 300zł w górę to patrzył bym na inne marki. Tym bardziej, że op nie napisał ile będzie z tego korzystał. I wskazał na coś porządnego.
@2xpapanalepiku: Ale ja też nie krytykuje parkside, jest ok, ale nie ma co go nawet stawiać do sprzętów za 2-3x tyle. Jest dobry do pojedyńczego remontu mieszkania, do skręcenia mebli raz na jakiś czas. Ale jak ktoś trochę częściej majsterkuje niż przeciętny człowiek to lepiej mieć inny sprzęt. Ja np. nie chciałbym pracować parksidem tym 20v którego miałem okazję używać.