Wpis z mikrobloga

@Gregoo : ja mam 9k, (zdjęcie nie moje ale dokładnie ten obraz i problem) historia z ravensburgerem bardzo pozytywna. Generalnie puzzle w 2 paczkach po 4,5k, ale okazało się po ułożeniu, że odcienie na obu częściach się różniły. Napisałem do producenta to zapytali tylko czy mają przysłać ułożone czy nowe do ułożenia! wybrałem opcje ułożonych bo nie mieliśmy sił układać ich drugi raz :P to przysłali kurierem. Ich rozmiar jest spory bo
rysiul86 - @Gregoo : ja mam 9k, (zdjęcie nie moje ale dokładnie ten obraz i problem) ...

źródło: comment_1587320834D1KmIg14s5jAW7AVZIsH8p.jpg

Pobierz
Dobra robota, kwarantanna ma swoje plusy :) Z chęcią bym sobie coś takiego powiesił na ścianie, nawet bez tych kilku puzzli, które i tak wiele nie znaczyły. Bardzo mi miło, że o mnie pamiętałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam serdecznie :D
via Android
  • 0
@rysiul86 rama to listewki z Castoramy. Nafrezowalem wzory na nich, polakierowane czarnym lakierem i na to taki pyłek imitujący złoto. Podcięte od spodu na szklo, końcówki pod kątem i połączone kołkami i zapinkami. Szklo zamówione na wymiar w lokalnej firmie i przytwierdzone do ramy. Na to puzzle na kawałki pleksy i przytwierdzone gwoździami do ramy. No a uchwyty u góry nawiercone w ramie.