Wpis z mikrobloga

@Andreth: PoE jest git majonez, ale tak jak zauważył @Carl_Corey: tytuł ten pod koniec robi się nudnawy. Podejrzewam że chodzi tutaj o fakt, iż level-cap osiąga się zazwyczaj na stosunkowo wczesnym etapie fabuły, więc końcówka to takie żmudne przedzieranie się przez questy i przeciwników z których już nic ciekawego nie wypada, ani exp, ani przedmioty.

Ale sama gra fajniutka. Grałem tuż po premierze, wsiąkłem na tyle mocno że przez tydzień
@mnik1: No i nie zainstaluję (chyba że się złamię), bo cholerstwo wymaga konta na steam, co się okazało po odpakowaniu z folii i włożeniu DVD. (Tak, jest napis na pudełku, wielkości subatomowej). Nie mam konta na steam, nie chcę mieć konta na steam, nie po to dostaję pod choinkę pudełko z kodem, żeby mieć konto na steam. Pogram sobie w coś innego, mam kilka starych gier w zapasie.
@rybsonk: Dla zasady. Nie będę się nigdzie rejestrować po to, żeby sobie pograć. Poza tym uważam takie praktyki za nieuczciwość. (Mam konto na GOG, ale założone z własnej woli w celu kupna gier z przeceny).