Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Trollnościowcy:

Trolnościowiec (w ich własnym języku "wolnościowiec") to osobnik przekonany, że miłuje wolność, w rzeczywistości jednak chce narzucić wszystkim własny światopogląd. Odróżnienie trollnościowców od wolnościowców właściwych może nastręczać problemy, ale wystarczy porównać zgodność wypowiedzi ze schematem w odpowiedzi na konkretne bodźce.

Muzułmanie blokują przedstawienie obrażające Mahometa

Wolnościowiec:
- Każdy ma prawo wystawiać co chce, a innym nic do tego.

Trollnościowiec:
- Aaaa, muzułmańskie*, wysiedlić tych po**

Katolicy blokują
  • Odpowiedz
@Soojin21: @Tamerlan: Wolność według trollnościowców: zakaz "promocji sodomii", zakaz edukacji seksualnej, zakaz jednopłciowych małżeństw, zakaz budowania przez prywatne firmy wież 5G, zakaz aborcji, zakaz przebierania się mężczyzn za kobiety i odwrotnie (przynajmniej w sferze publicznej), zakaz publicznej emisji i wystawiania dzieł łamiących dobre obyczaje i moralność, zakaz "pigułek wczesnoporonnych" (za które trollnościowcy uznają pigułki "dzień po"), zakaz "lewackich" demonstracji KOD-u i Obywateli RP i bronienia "komuszego" Trybunału Konstytucyjnego, zakaz działalności
  • Odpowiedz
@Soojin21: IMO czas się przestać cackać i zamordystów i faszystów nazywać zamordystami i faszystami. To nawet nie jest śmieszne, te gamonie jednym tchem piszą o wolności i chcą zakazywać ludziom manifestowania poglądów bo im nie pasują i są gotowi wesprzeć nawet najbardziej drakoński reżim byleby dosrać ludziom, którzy im nawet nic nie zrobili ale maja czelność mieć inne poglądy.
  • Odpowiedz
@Tamerlan ale mnie to irytuje gdy ktoś się nazywa wolnościowcem. Ilu z tych wszystkich jest za tym, by zalegalizować dosłownie wszystko (tak jak korwin, tylko korwin uważa, że ludzie nie są głupi i nie będą robić nic głupiego i społeczeństwo jako grupa ustali swoje zasady xD). No nie znam drugiej osoby jak Korwin. Ja nigdy nie określałem siebe jako prawak/lewak/centrysta/wolnościowiec/konserwatysta, bo średnio mnie to interesuje, i mam swoje poglądy, nie musze patrzeć
  • Odpowiedz
@Soojin21: Daleko mi do prawicowca, ale powiedz mi, kiedy były wybory mianujące tego typa na przedstawiciela prawicowej wolności? I kto jest przedstawicielem innych nurtów?
  • Odpowiedz