Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Mishkaa tylko ten jeden, drugiemu dałam legowisko na biurko, bo już się nie chce kopać z kotem xD a on zawsze uwalał dupę na klawiaturze
@DonCebulione był tam kocyk, pewnie jakbym tam włożyła karton to też by zaczął tam wchodzić xD kocia logika
  • Odpowiedz
@iniacz: torba to torba, a legowisko to legowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubią też torby ikei. A jak już taki wejdzie do środka, to możesz np. zawiesić torbę na klamce i masz spokój od kota xD
  • Odpowiedz
@komaar działa ta siatka? Nie za słabe te mocowania? Kitku nie opiera się o nią? Polecasz? U mnie cały czas się zastanawiamy nad zakupem, ale nie wiemy na ile to wytrzymałe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Blondas wytrzymałe jak najbardziej, opiera, ociera się o nią regularnie, wychyla, żeby zobaczyć co się dzieje nad nim. Pojedyncze klipsy/haczyki się naprawdę sporadycznie wypinają. Raz nam się zaplątał w siatkę, bo się kotłował właśnie w kocu, dlatego teraz na to uważamy. Poza tym naprawdę polecam, bo jest to duża rozrywka dla blokowego kota posiedzieć sobie na parapecie:)
  • Odpowiedz
@komaar dzięki za info :) a powiedz mi jeszcze na którym piętrze mieszkasz? My na 2 i tak się trochę boimy. A siatka to z zooplusa czy z innego źródła?
  • Odpowiedz
  • 1
@Blondas na 4. Przez dłuższy czas mieliśmy siatkę tylko w jednym oknie i trochę zlekceważyliśmy drugie okno, bo na początku w ogóle nie wypuszczaliśmy go na parapet, przy którym nie ma siatki, później od czasu do czasu jak przemknął, to po prostu sobie tam siedział, a w końcu prawdopodobnie skoczył za jakimś owadem (bo je kocha) i spadł.
A siatka +haczyki z allegro:)
  • Odpowiedz