Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś z was pada elite 2 do Xboxa? O pierwszej wersji słyszałem, że rozpadał się od samego patrzenia, nawet jak szukałem używki to większość były po gwarancji i miały jakieś wady. Zastanawiam się nad tym padem tylko jak ma się tak łatwo rozpadać to raczej nie ma sensu ale z drugiej strony jeszcze nie widziałem żeby ktoś narzekał. #xboxone #xbox
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Michci0:

W pierwszej wersji jedyny problem to były odpadające gumowe gripy i faktycznie to się dzieje jeśli sporo grasz (w sensie może po jakimś roku, nie tygodniu)
Ratunkiem na to mogą być gripy z Aliexpress, które kosztują ~60zł za komplet i są praktycznie identyczne z oryginałami.

Innych problemów raczej nie było, więc 'rozpadał się od patrzenia' to trochę stwierdzenie na wyrost.

Oprócz tego pad jest wprost wybitny i polecam każdemu
via Android
  • 0
@Zevs @Beeercik w końcu kupiłem używkę jedynki za 270 z allegro, ma roczną gwarancję a firma wygląda legitnie więc mam nadzieję, że jak coś się zepsuje to wymienią. Wydać 700zl na dwójkę by mnie trochę zabolałoby bo nawet nigdy nie grałem na takim padzie a później mógłbym tylko żałować ale ogólnie nie jest źle, pad wygląda dobrze, mechanicznie wszystko dobrze działa, zwykły pad wygląda jak zabawka w porównaniu do tego. Obecnie próbuje