Wpis z mikrobloga

Myślę, że bez cienia wątpliwości można napisać, że paragon, który wczoraj pokazały #wiadomosci #tvpis wystawiony na Kaczyńskiego, został spreparowany na potrzeby propagandy.
- nr paragonu zaczyna się od FV... (jak faktura vat)
- jest to pierwszy paragon w kwietniu (wystawiony 10-go) - bardzo słaby miesiąc
- na paragonie jest pesel Kaczyńskiego - kto wystawia paragony z peselem?
- stawka vat na wieńce pogrzebowe wynosi 8% a nie 23%

#propaganda #neuropa #bekazpisu
FlasH - Myślę, że bez cienia wątpliwości można napisać, że paragon, który wczoraj pok...

źródło: comment_1586843871IYBLJvlbJHkqklUuf6yGqk.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
Czy Ty na serio nie widzisz nic złego co wczoraj pokazali w TVP?


czy ty naprawdę nie widzisz, że to jest nagonka jakich wiele od lat? Jakby zamiast JK był dowolny polityk innej opcji, plulibyście teraz na szczujących. Przecież są filmiki chyba nawet, że z gorylami chodzą po grobach.

@Pixo:
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Plułbym na kogokolwiek kto tak otwarcie marnuje publiczne pieniądze na łżenie ludziom prosto w oczy. Trolluj proszę gdzie indziej bo tak otwarcie ich bronić to trzeba mieć nierówno pod sufitem, a pociski w stronę matek innych użytkowników to zostawię bez komentarza...
  • Odpowiedz
Przecież są filmiki chyba nawet, że z gorylami chodzą po grobach.


@Planeta_odebete2: nawet dużo, tylko że wszystkie z naczelnikiem

niech się nauczy nie obrażać.


@Planeta_odebete2: jeżeli wstydzisz się swojego etatu płatnego trolla to zrezygnuj z niego i zrób coś z tą nekrofilią bo to niepokojące ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@FlasH: Ja rozumiem, że oszukiwanie obywateli wynika ze specyfiki zawodu, ale pomysł, że ktoś wierzy w taki szajs to już bezczelna obraza. Chyba przeliczyli się co do efektów telewizyjnej edukacji.
  • Odpowiedz
@FlasH: może i była jakaś tam faktura, ale wiadomka że Jaro nikomu nie będzie jej udostępniał i pokazywał, bo po #!$%@?, jednak najbardziej mnie zastanawia kto w telewizji wpadł na pomysł aby taką fakturę spreparowaną w ogóle robić i pokazywać :D Normalnie jakiś mistrz manipulacji. Ciekawe czy ktoś za to beknie :D
  • Odpowiedz