Wpis z mikrobloga

Cześć, bo słuchajcie pokłóciłam się ze swoim #niebieskipasek Nie wiem w sumie skąd ta imba, myślałam, że w naszym związku wszystko jest w porządku. A jednak odwalił.
Jesteśmy razem 3 lata, mieszkamy razem i dzisiaj zobaczył na moim telefonie, że piszę z jakimś fagasem. Poznałam go na tinderze jakiś czas temu i sobie pisaliśmy. Nie traktowałam tego na serio. Ale niebieski się wkurzył, ze zobaczył, ze mu wysłałam dzisiaj fotki w samej bieliźnie.
Nie widzę w tym nic złego, przecież tylko ze sobą pisaliśmy i serio nie wiem o co mogło pójść. Kazał mi przestać z nim pisać i ogólnie był bardzo zły na mnie.
Nie chcę kończyć pisać z tym kolesiem z tindera, ale z drugiej strony kocham swojego niebieskiego i tamto pisanie było tylko niewinnym flirtem.
Jak myślicie? Przesadził mój niebieski? To tylko zwykłe pisanie, nie zdradziłabym go przecież. Nie wiem co teraz mam zrobić :/ nie będe go przepraszać, bo nie uważam, że mam za co.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 47
@konsumatumest: moim zdaniem niebieski zbytnio Cię kontroluje, powinnaś nie ograniczać się jedynie do softów w bieliźnie ,a wysłać mu cała serię zdjęć cycków i #!$%@? , normalne, rozchylone wargi, jakiś przedmiot w środku i filmiki z podwójnej penetracji wibratorami, by następnego dnia mu solidnie obciągnąć z połykiem a Twój chłopak to niech sie #!$%@? cwel #!$%@? ;/
niby przypadkiem znowu daj się przyłapać na pisaniu z innym i znowu zacznie bardziej o Ciebie zabiegać


@PyraPrzeznaczenia: jak ją znowu przyłapie to niby przypadkiem powinien bez chwili wahania #!$%@?ć ją na zbity pysk, choćby i z dzieckiem w brzuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)