Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: przecież to policja im się kazała w tym miejscu ustawić. Policja, której szef uczestniczył w obchodach. Sami się przecież nie zgnietli w tym jednym miejscu z własnej woli.
  • Odpowiedz
Dziennikarze pracują i jest to konieczność.


@Volki: Przecież dokładnie tak samo tłumaczą się politycy XD

@Kapitalista777: tylko że dziennikarze, w przeciwieństwie do tych polityków, mówią prawdę
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: Czytam te komenatrze i jako jedyny wykazałes się tu normalnym i trzeźwym spojrzeniem na sprawę.

Politycy są w pracy, dziennikarze są w pracy. Problemem są odległości. Jak politycy je zachowali to wszystko jest legitnie, jak nie to mandaty. Jeżeli dziennikarze ich nie zachowali (bo na przykład nie mogli przez organizatora) jest to wina organizatora i on powinien bekknąć.

Wyprzedzając ból dupy. Obchody są państwowe, reprezentacji Państwa Polskiego biorą w nich
  • Odpowiedz
jak nie to mandaty


@Jergen: nie ma podstawy prawnej, "wykopkom się nie podoba" nie jest obowiązującym przepisem. Zarówno politycy, jak i dziennikarze mogli zrobić to, co zrobili. Podobnie jak każda inna osoba, która jest w pracy i której praca na tym polega.

Oczywiście masz rację co do tego, że lepiej by było, jakby ani jedni, ani drudzy tego nie zrobili. Ale prawo jest jakie jest i wykopy o "łamaniu przepisów przez
  • Odpowiedz
@tomtom666: Hmmm może masz rację, ale nie jest tak, ze będąc w pracy musisz te odległości również zachować? Na przykład w biurach itp. itd? No jak nie, no to wycofuje się ze stwierdzenia jak nie to mandaty ;)
  • Odpowiedz
@Jergen: no niezupełnie o nic, bo ich organizacja była... po prostu niesmaczna. Z przyzwoitości nie powinni. Ale zrobili to zgodnie z prawem.

Wybory idą i takich fakenewsów / manipulacji będziesz miał po kilkanaście dziennie.
  • Odpowiedz
@tomtom666: No tak... Widzisz ja i tak starałem się spojrzeć na to dość trzeźwym okiem, pomyliłem się co do mandatów ale patrząc na komentarze jesteśmy w mniejszości (mimo - że przynajmniej ja - nie jestem zwolennikiem obecnie rządzących)
  • Odpowiedz
@Jergen: bo to wykop, tu nie liczą się fakty, tylko promowanie swojej narracji. Co dotyczy zresztą wszystkiego - polityki, związków mężczyzn z kobietami, mniejszości etnicznych, religii...
  • Odpowiedz
@Hans_Trans Wiem, mnie też nikt nie zmusza do chodzenia do pracy, ale jeśli mam wybór to wolę jednak jeść jedzenie i mieszkać w domu. Organizatorom tej szopki na pewno byłoby na rękę, gdyby jedynymi obecnymi na tym wydarzeniu byli dziennikarze jedynej słusznej telewizji.
  • Odpowiedz
@nexiplexi Może po to, żeby normalni ludzie też wiedzieli co się #!$%@? w tym chorym kraju. Z resztą nie wiem czy wiesz ale wszystkie media nie popierające obecnej władzy nie zatrudniają wspólnie jednego dziennikarza. To tak jakbyś zapytał pracownika fabryki okien po co przyszedł do pracy, skoro w innej fabryce przecież jest pełen zespół pracowników. Ale wiem też, że od zwolenników Jarka myślenia wymagać nie wolno, także kończę już tę dyskusję, bo
  • Odpowiedz