Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu widzę narracje na wykopie, że policja budowała jakieś zaufanie społeczne? Kto tak naprawdę czuł się bezpiecznie kiedy widzi policję? W moim przypadku już w młodym wieku zostały mi wpojone dobre zasady, że policję trzeba #!$%@?ć kiedy się tylko da bo to banda gamoni bez jakichkolwiek perspektyw. Kolejne lata problemów z policją tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrze robię. Przecież zwykły policjant to najczęściej głupek który nie potrafił się czegokolwiek nauczyć i poszedł do policji. Ja wolałbym się już chyba zabić niż pracować jako "stróż prawa". Zawsze jak dostawałem jakieś śmieszne mandaty za picie w miejscu publicznym czy zakłócanie ciszy nocnej śmiałem im się w twarz i pyskowałem, że to moja dniówka i mam w dupie ten mandat. Tylko dlatego, żeby pokazać wyższość intelektualną nad tymi krawężnikami. Cieszę się, że wykop w końcu zrozumiał czym jest policja i zaczynacie już trochę myśleć. Szkoda, że nikt wam nie wpoił takich prawilnych zasad jak mi, ale jak widać nie każdy ma w życiu szczęście.
#policja
  • 18
@youmimicanski: Jak ktoś w życiu kieruję się zasadami to od razu jest w Twoich oczach patusem? Pewnie jesteś z tych ludzi którzy numer 997 mają w najcześciej wybieranych?
@Mawis: W latach młodości chciało się trochę pożyć to było pewne, że policja będzie przeszkadzać. Ty pewnie nie wychodziłeś z domu bo nie miałeś kolegów. Nie dziwię się kto normalny chciałby się zadawać z jakimś konfidentem
@youmimicanski: Sporo było interwencji gdzie policjanci przekraczali swoje uprawnienia, albo wystawiali mandaty bez podstawy, jak zabili chłopaka teserem na komisariacie, itp. Teraz problem dotyczy większej ilości obywateli, bo mogą. Nie tylko "patusów" co piją piwko na ławce w parku. W policji, 90% to debile, co mają wujka na komndzie, taka prawda.
@youmimicanski: Dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie czemu nazywasz mnie patusem? Tylko dlatego, że moim zdaniem policja to banda niedouczonych nieuków którzy nie potrafili się uczyć za małolata i skończyli jako krawężniki. Po Twoich wypowiedziach jestem pewny, że pierwszy byś sprzedał ludzi na policji.
@Mawis: Ja miałem zawsze dość konfidentów którzy boją się wyjść i sami załatwić sprawę tylko od razu dzwonią na policję jednak tak niestety niektórzy z Was
Akurat moi rodzice nie wpoili mi tych zasad, a życie na ulicy mnie tego nauczyło. Od moich rodziców to się odczep bo jestem pewny, że są dużo lepiej wykształceni niż Twoi rodzice


@cukrowyburakatakuje: z pewnością, dlatego pozwolili, żeby synka 'wychowała ulica' xDDD

Banda patusów, wrzodów na dupie zdrowego społeczeństwa.
@Mawis: W takim razie co jest dla Ciebie miarą męstwa? Dzwonienie na 997 konfidencie?
@wqdqweff: Widzę, że nie potrafisz normalnie porozmawiać? Szkoda mi patrzeć, że Twoim jedynym argumentem jest "heheh jesteś patusem
Widać, że rozmawiam z jakimiś piwniczakami bez kolegów którzy mieli ciężkie dziecinstwo bez kolegów i teraz jedyne co potrafią to ujadać w internecie ludzi z zasadami