Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do dziewczyn:

Czy mogłabyś wejść w związek z facetem z mokrymi, spoconymi dłońmi?

Choruje na rzadką chorobę zwaną Hyperhidrosis, która objawia się nadmiernym poceniem dłoni przy wysiłku, stresie lub bez bodźca. Dodam że którykolwiek z tych czynników nie jest konieczny/decydujący, przykładowo ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i ręce miałem suche, a czasem budzę się rano z mokrymi dłońmi. Choroba ma charakter genetyczny, jako dowód zamieszczam linki artykul
Jak łatwo się domyślić schorzenie #!$%@?ło mi życie bo wiadomo jak w męskim świecie ważny jest chociażby uścisk dłoni. Oprócz tego jest wiele innych problemów towarzyskich i zawodowych, a także bardzo dużo upokorzeń ze strony hehe normictwa. No to teraz coś o mnie 25 lv, inż, 184, zakola xd, dobra sylwetka w miare. Nieruchający nietrzymający, nigdy nie próbowałem randkowania bo jakoś sobie tego nie wyobrażam tą chorobą. Życia towarzyskiego nie mam oprócz grania w piłkę, także bardzo doskwiera mi samotność bo nawet na głupiego bilarda głupio iść bo kij nie chce współpracować z tą ręką.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill #pyatnie #zdrowie #kiciochpyta hehe #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do dziewczyn:

Czy mogłab...
źródło: comment_1586468499duxglizdR1cMhpb5xgfJAx.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: opie, masz tak #!$%@? jak na zdjęciu, że wygląda to jakbyś ręce popsikał perfumem, czy masz po prostu wilgotne dłonie, ale się tak nie błyszczą? z czystej ciekawości, bo jeśli tylko wilgotne dłonie i nie widać, że są spocone, to nie widzę zbytnio problemu :P
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się, mi też się strasznie pocą dłonie, zwłaszcza gdy się stresuję lub na czymś skupiam. Kiedyś myślałam, że nigdy nie będę mogła chodzić z chłopakami za rękę i rzeczywiście na początku relacji to było srednio możliwe, ale potem jak już czułam sie w ich towarzystwie swobodnie to ręce przestawały mi się pocić, na pewno nikt mnie przez to nigdy nie skreślił, więc myślę że nie ma się czego
48638491: @Kowixx: w rekawiczkach dopiero sie reka poci.
@InterferonAlfa_STG: Tak bo przez ten problem rozwinęło się u mnie wiele innych, zbyt wiele razy byłem wyszydzany by tak po prostu o tym zapomnieć.
@Chybatyxd: @OddajButa123: #!$%@? ludzie mają różne problemy przez które przegrywają a ja mam taki, z tym że mój jest realny bo utrudnia życie. A więc na #!$%@? #!$%@? farmazon
@FirankowyPotwor: stosuje jonofereze, botoks to
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak miałem w gimnazjum, że ręce mi się pociły i miałem zimne, nawet sam się czerwony robiłem, dziewczynom się to akurat podobało ¯\_(ツ)_/¯ ale przeszło kiedy zacząłem czuć się swobodnie (techbaza), teraz to dziewczyny się robią czerwone przy mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to być trudne ale pozostaje mieć #!$%@?, może ukrywaj problem chodząc np. w rękawiczkach