Wpis z mikrobloga

Uwaga mistrze - pytanie o meska rzecz


Dziękuję, koniec czesci pierwszej

Uzywalem golarki eletrycznej, ale denerwuje mnie, ze szyję trzeba dojezdzac po 30 razy i ogolnie trudno osiagnac efekt gładkiej pupci.

Wrocilem wiec do zyletek, ale przypomniałam sobie o co chodzilo.

W skrocie wspomne aby, ze przed goleniem nacieram max dwudniowy zarost gorąca woda aby zmiekl i dopiero potem zel do golenia. Jade z wlosem, a potem pod włos i tu jest #!$%@? loteria. Technika ta sama, a morda raz pohakana a raz idealnir wiec stwierdzam ze te ostrza ssa pale.

Jakie sa wasze doświadczenia? Warto wziac np te z wieksza iloscia ostrzy? A moze boldking? Kiedys uzywalem zyletek ale to bylo trudne no i mialem zawsze plastikowym gwint, ktory dwa razy ofpadal wiec poszlo ogolnie w kat.

Licze na meska solidarnosc. Pomocy

#golenie #pytanie #programowanie #rozwojosobistyznormikami #modameska

Brakuje mi tagow, ktore by zszerzaly takie tematy i bylo pod nim z 5k wykopkow wiec uzylem innych. Przepraszam za gwalt.
  • 14
@zwei: a moze mnie tak rozbawiles, ze chciałem aby ten żart zostal juz na zawsze tylko ze mną i nie chcialem sie nim dzielic z jakimis przypadkowymiludzmi? Moze przez chwile poczulem się wyjątkowy? A moze #!$%@? juz zlozylem zamówienie w drukarni i wrzucę ten komentarz na ścianę w sypialni zeby widzieć go kazdego poranka jak wstane?
Jakie sa wasze doświadczenia? Warto wziac np te z wieksza iloscia ostrzy?


@Niepatrz: No tak bo więcej przejazdów po skórze to na pewno będzie mniej czerwona i mniejsze szanse na zacięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°). wiele ostrzy to największy wałek jaki wymyślił człowiek. Zamiast kupować żyletki za grosze (w zamyśle miała być alternatywa dla brzytwy. Kupujesz i #!$%@? jak się tępi, ale ktoś wymyślił, żeby z żyletki
Tami - > Jakie sa wasze doświadczenia? Warto wziac np te z wieksza iloscia ostrzy?

...
@Tami: No i to jest odpowiedź :D!

Powiem Ci, że co do kąta i delikatnego skrobania to to właśnie mnie tak w #!$%@?. Zwłaszcza gdy biorę pod włos brodę. Nie ważne jak będę delikatnie to robić i jak mocno naciągnę skórę to to qrestwo mnie haczy. Zacięć praktycznie nie mam, ale poprostu hak za hakiem.

#!$%@? w rossmanie mają teraz metalowe na żyletki i chyba zrobię ten krok. Odnośnie wyrabiania piany
Jeśli skrobiesz i ciągniesz zarost to prawdopodobnie albo żyletka za tępa, albo golisz za długi zarost. Zarostu nie "GOLISZ" a stopniowo go skracasz. Spróbuj najpierw z włosem, potem w poprzek i na końcu z włosem. Warto też dobrze pędzlem rozmasować skórę z mydłem/kremem. Gdybyś w rossmanie kupował pędzel to kremik Nivea jest całkiem spoko. Za 2-3 zł kupisz też Warsa/Lidera. Ja gole się rano, a jak nie mam czasu to gole wieczorem,
Tami - Jeśli skrobiesz i ciągniesz zarost to prawdopodobnie albo żyletka za tępa, alb...
No nie wiem ziomek - pewnie nigdy nie miałeś dobrej techniki golenia albo twoja facjata to poorana bruzdami zmarszczek twarz i masz cerę wieloletniego palacza który stosowanie balsamów nawilżających traktuje jako zaproszenie do męskiej miłości z listonoszem. Ewentualnie masz parkinsona czy inne zaburzenia układu nerwowego. Osobiście golę się tymi słynnymi Featherami i dojście do poziomu kiedy się golę bez minimalnych nawet zacięć zajęło mi mniej więcej piętnaście, dwadzieścia goleń. Nie goliłem się