Wpis z mikrobloga

Hej czy ktoś mi pomoże?

Chciałem powspominać dawne czasy w czasie tej kwarantanny i zainstalowałem sobie #baldursgate .
Ale wystąpił problem jak na obrazku... poprzesuwane elementy ekranu... Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Zainstalowane BG1+OzWM oraz BG2+TB na to BGT i jakieś podstawowe mody zmieniające/poprawiające mechanikę bgfixpack i Tweaks. Bez żadnych megamodyfikacji.
źródło: comment_1586246265gcXjvlrXWtD8cmOXP8XQnb.jpg
  • 10
@T__J: poradziłeś już sobie z tym? prawie że na pewno problem wynika ze zbyt nowego systemu, postaraj się grę odpalić w trybie zgodności (najlepiej z w98) oraz pobaw się trochę w "konfiguracji", włączenie kilku opcji w konfiguracjach na nowszych kartach graficznych też powoduje takie "skoki ekranu".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: poradziłem sobie w taki sposób że usunąłem wszystko i zainstalowałem na nowo. Pomijając Tobex. Po każdej instalacji uruchamialem grę żeby zobaczyć czy jest ok. Ale i tak skopałem instalacje bo nie mam polskich znaków. Nie wiem kiedy znajdę czas żeby ponownie próbować się za to zabrać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: Któryś mod nie pyknął. A te polskie znaki to przez to, że przed zainstalowaniem BGT nie odpaliłem jakiego pliku exe w katalogu BG1.
Niemniej dziękuję za zainteresowanie :)