Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej mnie #!$%@?ą wielcy poplecznicy #stayhome #zostanwdomu
Bo owszem, siedzenie w sklepie w 200 osob to #!$%@? pomysł, spotkanie się tłumnie w restauracji również, chodzenie na imprezy niewiele lepsze.

Ale co jest złego w wyjściu na zwykły spacer?
Albo przejażdzce samochodem po mieście.

Nie każdy ma stalowe nerwy i w pełni zdrową psychike. Jesli dla kogoś siedzenie 2 miesiące w domu to nie problem to fajnie. Ale są ludzie, ktorzy dostają depresji, nerwicy czy stanów lękowych przez bycie zamkniętym w 4 scianach.

#koronawirus #kwarantanna #oswiadczenie #gorzkiezale
  • 36
Może dlatego, że ćwierćinteligenty w naszym kraju postanowili uciekać z domowej kwarantanny robiąc


@ZPoetaZ: Ćwierćinteligenty przede wszystkim:
- sprawdziły 40k ludzi z zagranicy bez oddzielenia ich od reszty społeczeństwa na czas kwarantanny
- zrujnowały agencję rezerw materiałowych, i wykorzystały ją do skupu węgla
- zrujnowały służbę zdrowia
- odradzały noszenie masek, i zakazywały ich sprowadzania
- a teraz, żeby to wszystko maskować wprowadzają zbyt radykalny lockdown (mimo, że masa zarażeń jest
@AnMarie: złapałam deprechę, mamy małe mieszkanie na 4 osoby (ja, dwie siostry i tata), a ten tak panikuje, że mamy zakaz (mimo tego, że ja 22 lvl, druga 20, trzecia 18) wychodzenia z domu. Niebiescy też dostali zakaz przyjeżdżania do nas. Na uczelnię i do domu robiłam okolo 6 km dziennie, teraz od 3 tygodni prawie robię 50 kroków dziennie xd Powoli nie wytrzymuję. Z niebieskim widziałam się o 4 rano