Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jak to wygląda obecnie z jazdą samochodem na dłuższej trasie?
Zwlekałem z powrotem do domu rodzinnego (nie mam auta i nie chciałem jechać transportem publicznym, no i nie mógłbym wtedy zabrać wszystkich rzeczy ze sobą), a teraz zostając bez pracy i z mieszkaniem do opłacenia, wiem że nie wydoję finansowo do kolejnego miesiąca (,)
Miałem niewiele oszczędności, bo biedak studenciak (niepijący) here i wszystko szło na utrzymanie się. Dodam też, że jestem zdrowy, przestrzegam niewychodzenia z domu od początku jak pozamykali uczelnie, i byłem tylko 2 razy na zakupach. Zapasów mam na max 1,5 tygodnia z zaciśniętym pasem.
Ojciec przyjechałby autem po mnie i moje rzeczy, ale to trasa blisko 300km pomiędzy województwami i boję się że go zatrzymają gdzieś na trasie i #!$%@?ą karę.
Pomocy, co robić mireczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pomoc #kwarantanna #koronawirus #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, jak to wygląda obecnie z ...

źródło: comment_1586159456Czb1pekcjaZsNZU7zsazJO.jpg

Pobierz

Co zrobić?

  • zostac na miejscu i paść z głodu 21.0% (105)
  • ryzykować wyjazd 76.2% (380)
  • inne - napisz 2.8% (14)

Oddanych głosów: 499

  • 23
  • Odpowiedz
@mk321: brzmi logicznie tylko pewnie różne kraje podchodzą do tego w różny sposób. Osobiście nigdzie poza Polską nie widziałem zamaskowanych zwykłych żołnierzy. Może też w ten sposób chcą wywołać efekt psychologiczny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szelma7725: Polska jest w takim położeniu geograficznym, że musi trochę nadrabiać taktyką. Inni w bezpieczniejszym położeniu mniej muszą.

A może ktoś kiedyś wpadł na ten pomysł i zostało do teraz. Nie zrezygnowano, bo może kiedyś się przyda.

W innym kraju jakby chciano od początku to zrobić to trudniej. Koszty, nowe procedury, niewygodne, bo żołnierze nieprzyzwyczajeni, mniejszy efekt, bo wielu już jest na zdjęciach itd. Może dlatego się nie opłaca tego wprowadzać.
  • Odpowiedz