Wpis z mikrobloga

@pijekubusplay: Cucky to beciak którego ma na co dzień, który płaci za przyjemności i utrzymanie, płaci żeby księżniczka mogła mieszkać w ładnym domu i jeździć dwa razy w roku na wakacje, dba o nią jak jest chora i pociesz jak jej smutno, do pochwalenia przed rodziną "patrzcie jakiego mam grzecznego i ułożonego męża lekarza/programistę". Bully czyli byczek jest od tego żeby ją zaspokajać seksualnie.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Tak myślałem. I powiem ci że znam też podobną laske tylko że ona to chyba mam 5 facetów, 3 od pisania, umilaczów czasu i przysług xD Najlepsze że poznałem ją na tinderze gdzie miała profilowe czarne zdjęcia i jakis opis że jest dziewczyną fajną xd Jak sie okazało miała... 1000 par :D Myślałem że żartuje dopoki mi nie pokazała telefonu, szok.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: to jak moja znajoma z korpo, miała kilku od pisania i przysług, jednego od ruchanka - koleś zdradzał z nią swoją zone świeżo po porodzie, ale był przystojny i dynamiczny wiec to nie przeszkoda. Oczywiście docelowo tez szukała sobie jakiegos wysokiej jakosci normika do usidlenia na stałe
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No to nieźle. Ja jej od razu powiedzialem że kolagami to nie będziemy i chyba załapała, bo bynajmniej nie spotykalismy na kino czy kawa tylko konkrety. Najlepsze że ci jej beciaki chyba nawet zadowoleni byli że chociaż usługiwać jej mogą, masakra xd A to taka zwykła 6/10 z ładnymi nogami, nic szczególnego i takie akcje. Ale chcwalić się tym na reddit czy skąd ten skan jest to już przegięcie trochę.
  • Odpowiedz
nawet otyłe ze słaba twarzą przebierają w beciakach tak ze 3 poziomy wyżej od nich pod każdym wzgledem


@Eugeniusz_Zua: tak mnie to zastanawia czy tylko w Polsce jest tak dużo beciaków, ale chyba nie, bo reddit głównie to ten słynny ''zachut'' więc może jest podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Przynajmniej facet nie jest obok i nie trzyma jej za rękę w czasie uniesień, może nawet o tym nie wie i myśli, że jest udanym w związku( ͡ ͜ʖ ͡). Przeglądasz r/Cuckold, czy ten obrazek jest może z jakiegoś subreddita jak r/cheatingwives, jak nie to tam masz pełno podobnych historii.

„The best part about fucking a married woman is knowing she's taking your load back
  • Odpowiedz