Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 869
W 1999 roku dziadek kupił w salonie Forda Escorda i od tego momentu bardzo skrupulatnie prowadził wszelkie zapisy, na uwagę zasługuje podkreślony fragment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było tak, że złodzieje wyciagli kluczyki z koszyczka babci i zadzwonili z zadaniem okupu, pieniądze były włożone do kosza na śmieci, samochód zwrócony. No uczciwi złodzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jako bonus ceny paliwa.

#ciekawostki #motoryzacja #zlodzieje
źródło: comment_1586010221PAymSIXTIKrwRqsuJQ6guN.jpg
  • 81
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ainthere: gdybym tyle czasu nie spędzał przy kompie to może też bym używał, ale dla mnie liczy się dostęp tu i tu. Na motostat sobie od biedy wejdę przez przeglądarkę w telefonie jak chce coś sprawdzić no i mają wszystko na serwerze, a Fuelio trzeba robić kopię i bez telefonu jesteś w żopu.
Nie dla mnie to, dla mnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Paputka: Gdzieś pod koniec lat 90' znajomemu rodziców też ukradli samochód z podwórka dla okupu. Znajomy poszedł zgłosić na policje a ci powiedzieli, że jak zapłaci to dostanie samochód. Tego samego wieczora policjanci sami kręcili się po okolicy, bo jeszcze mojego ojca zatrzymywali.
A po okup sami przyjechali w biały dzień.
@Milioner_z_Choroszczy: ja też robię notatki ze wszystkich napraw itd, tzn kiedy wymiana oleju, klocków, tarcz, kiedy była robiona zbieżność i takie tam. Robię to raczej dla siebie, przydaje się to. Natomiast co do paliwa mam od kilku lat apkę w komórce, gdzie klepię tankowania, też tak dla siebie. Fajnie jestem potem poczytać statystyki , wykresy, informacje o spalaniu itd. Mam już tam wpisane 355 tankowań ( ͡° ͜ʖ ͡
Fajnie jestem potem poczytać statystyki , wykresy, informacje o spalaniu itd. Mam już tam wpisane 355 tankowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kecajek: wole nie wieidzec.
po co mam sie #!$%@?, ze przewalm przez bak 500zł/mc? to rocznie jest 6tys a samochód nie zarabia na siebie. tylko jest dla mojej wygody
@Paputka: I to mi się podoba a teraz jak kogoś zapytasz ile łącznie wydaje na samochód i ile wychodzi mi za przejechanie kilometra to nikt nie ma pojęcia. Każdy w wyliczeniach pomija np. cenę ubezpieczenia, czy (nie aż tak) drobne koszty serwisowania.
@Paputka: Sprawdź tylne podłużnice przy belce. Nawet jak wyglądają dobrze to nie stukaj młotkiem, bo posypie się rdza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zastanawia mnie ta "pompka nożna", może chodzi o taki plastik co naciąga linkę sprzęgła - to się sypie.