Wpis z mikrobloga

Portfel wykonany w duchu zero waste. Portfel który przyjął na siebie zmasowany atak #!$%@? z mojej strony. Skazy widoczne na froncie miały być wewnątrz, przykryte kieszonkami, no ale pocimcirimcim mi się przy klejeniu. Każda większa gafa sprawiała, że porzucałem nad nim prace na jakiś czas a było ich sporo. No ale jak zero waste to zero waste. Trzeba było skończyć. Wstyd by mi było brać za niego pieniądze, dlatego robię rozdajo.

Zielonki świeższe niż ten post out, quebonafidowcy też out. Z racji napromieniowania #!$%@? bezpieczniej by było zostawić go dla ludzi z #przegryw ale przy losowaniu nie będę robił selekcji.
Losowanie przez mirkorandom w niedzielę o 21:37

Wysyłka paczkomatem na mój koszt

#diy #leatherworking #rozdajo
vanrzuf - Portfel wykonany w duchu zero waste. Portfel który przyjął na siebie zmasow...

źródło: comment_15859244089FZ9YPNArBpQnBuOXTomeG.jpg

Pobierz
  • 43
@pepushe: 2 igły, nić, tapeciak, metalowa linijka (tylko prosta, magnuson z castoramy niestety jest jak łuk xD) przygotowany szablon, klej kontaktowy (butapren chociażby), papier ścierny i wybijaki pod szwy (jest zdecydowanie szybciej niż szydłem)

@Karol_Ryfel: co do tego jak zrobić, jest od groma dobrych materiałów na yt, materiał to skóra bydlęca garbowana roślinnie, do nauki i małych akcesoriów najtaniej wyjdzie zakupić ścinki z juchcika lub allegro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzarnyMastodont: o wiele za dużo:D zacząłem go robić jakieś 2 tygodnie temu... Traktuje dłubanie w skórze jako hobby, które czasem może na siebie zarobić, więc nie liczę godzin przy nim spędzonych. Zazwyczaj też przeskakuję między różnymi zajęciami - kto by to zliczał:D