Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: "my pokazujemy, że to państwo nie jest bezsilne; proponujemy rozwiązanie czy się komuś podoba czy nie, bo gdybyśmy tego nei zrobili to obecna opozycja by mówiła "a czemu żeście tego nei proponowali?" " drugi poseł którego nie ma w kadrze
  • Odpowiedz
@tyrytyty: "od 2005 roku tutaj jestem; część naszego elektoratu, przynajmniej tam na moim terenie nie może wybaczyć, że skróciliśmy i oddaliśmy tę władzę" (spoza kadru)
  • Odpowiedz
@tyrytyty: "ci konfederaci to zresztą ja jestem z podkarpacia, tam to dało się odczuć, że część naszego środowiska które zawsze głosowało, poszło drogą braun-konfederacja; natomiast on bardzo skutecznie pewne elementy wyciągał naszego programu że tak było; w naszym programie i cześć naszego środowiska taka była. ochrona życia - temat nr 1. my jako przedstawiciele pis zdradziliśmy etc; drugi element wykorzystywany - program żydowski. że oni są obrońcami naszego interesu, ta ustawa
  • Odpowiedz
@tyrytyty: "braun przychodzi na każdą komisję, i takie rzeczy opowiada, to nawet nie jest nieszczęsna demagogia; [...] to było właśnie na komisji polityki stanęła kwestia tego banku, tam przyjechali samorzadowcy itd i on oczywiście tam przyszedł, wygłosił swoją mowe i wyszedł; nie obchodziły go odpowiedzi, nic go nie interesowało; on chciał swój monolog wygłosić; moim zdaniem oni są gorsi od ??? [...] "

propsują sośnierza że sensownie na komisji gada xD
  • Odpowiedz