Wpis z mikrobloga

@becvvv: XD

Nie interesują mnie mechanizmy handlu, interesuje mnie jakość mebli oferowanych przez Ikeę, a ta, w stosunku do ceny, są na naprawdę niskim poziomie. Deal with it handlowcu Ikei.

Wyglądają ładnie, są często praktyczne, ale jakość sama w sobie to tragedia. Tyle.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: bo je uzytkujesz jak patus. Mam biurko za 500zl i stolik za 40. Wyglądają praktycznie jak nówka, są solidne i spełniają swoje zadanie. Czego chcieć więcej?
@becvvv: sam jesteś patus pędzlu.

Użytkuję normalnie. Powtarzam - są krzywe (stół się źle rozkładał, źle były nawiercone dziury na bolce, wymiana nie pomogła), zawiasy do regulacji co jakiś czas bo opadają, są niestabilne (ciężko żeby były skoro są wypełnione powietrzem), szafa cała się buja (nie, nie będę przykręcał do ściany, szanujmy się #!$%@?), raz wkręconej śruby lepiej już nie wykręcać bo w to samo miejsce się nie wkręci, szuflady krzywe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: to może nie potrafisz dobrze tego złożyć? Robiłeś wszystko według instrukcji? Myślisz, że Ikea miałaby tylu klientów, gdyby wszystkie ich produkty miały wady takie jak je odpisujesz? Daje sobie rękę uciąć, że to TY robiłeś coś nie tak. Tak działa statystyka chłopcze.
@becvvv: nie, nie ja. Składanie mebli to nie jest fizyka kwantowa. W jednym meblu musiałem i tak nawiercić nowe otwory bo gdybym składał zgodnie z instrukcją to i chciał go powiesić, a nie postawić (co też było przewidziane) śruby byłyby w widocznych miejscach, a projektant nie pomyślał o zaślepkach bo po co.

Statystyka mnie nie interesuje, interesuje mnie jakość i jej stosunek do ceny, a ta jest zła, bardzo zła. Nie