Wpis z mikrobloga

Wlasnie wracalam sobie z pracy bylam glodna i kupilam hod doga z zabki i jadlam go po drodze a ludzie patrzyli sie na mnie jak na wariatke. Faktycznie te media wam beret spraly. Ja w ogole tego nie sledze i nagle wyzdrowialam nawet lekkigo kaszelku nie mam ktory sie pojawial przy sledzeniu koronaparanojusa xD A o tym ze od 10 do 12 moga robic zakupy 65 dowiedzialam sie kiedy chcialam wejsc do sklepu rano po wode do pracy ( co za dyskryminacja mlodych) Za niedlugo mlodi nic nie beda mogli robic tylko 60+. To jest chore co sie #!$%@?. Ja mialam tylko tydzien schizy jak chuu* ale jestem na tyle madra i inteligentna osoba ze lrzestalam sledzic te zataczajace sie kolo obledu. Zeby nie bylo zel antybakteryjny i spirytus mam zawsze przy sobie a po powrocie z domu myje rece ale #!$%@? to co sie teraz dzieje doprowadza mnie na sama mysl do kaszlu wlasnie xDDD
#koronawirus #praniemozgu #co
  • 16
@hang_the_DJ: 22 a co ma do tego wiek? Wiesz ludzie maja to do siebie ze musza sobie wynajdywac chyba problemy bo gdy przestalam czytac o wirusie i sie nim tak przejmowac znalazly sie nowsze przyziemniejsze problemy. A to co sie teraz dzieje to jest dramat. Szybciej nas wykonczy ta panika niz wirus. O papier juz sie bili ciekawe kiedy zaczna sie w domach tluc bo zapomnisz umyc rece. Chore :)
@matkaPewnegoMirka: Jestem osoba ktora skonczyla edukacje i aktualnie pracuje :) Takze nawet nie mam czasu na takie glupoty jak koronawirus. Najwicej zametu sieja chyba Ci ktorym faktycznie sie nudzi. Takze kwarantanna szkolna widac szkodzi Tobie. :)
@Dead336: być może i faktycznie szkodzi, tylko że to nic nie zmieni - otwieranie czegokolwiek, skoro ludzie się boją (spokojnie, w Polsce też będą się bać)? Tarcza powinna być szersza i mocniejsza - wołanie teraz o wychodzenie z domów jest bezcelowe i szkodliwe (testować).ps. przepraszam za obrazę :) jeszcze do Wielkanocy - jak 14 dni później będzie ok, to otwierać
iejsza - wołanie teraz o wychod


@matkaPewnegoMirka: jA WSZYSTKO ROZUMIEM sama sie bje o te chorobe ale ludzia pychika siada neriwce nieprzzesane noce naretne mysli wiem jak to wstywa na luzi przerasza mnie to i smuci...i nieufam do kona media niensugeruje sie nimi w 100 % to co oni tam mowia dxiele na pol ale w domu siedze zele mam na ulicy odsowam sie od ludzi ale kurde niektorzy sa agresywni