Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, mam 19 lat, 17 partnerów seksualnych i trzy związki z których żaden nie trwał jakiegoś długiego czasu (albo parę tygodni albo parę miesięcy) i czuję że to po prostu wina tego że będąc „łatwą” nikt nie jest w stanie myśleć o mnie poważnie jako o partnerce do poważniejszej relacji. Mam wysokie libido, podobno świetne zdolności łóżkowe ale nie potrafię „wyrwać” kogoś do kogo mam bardziej romantyczne zamiary niż sam s--s. Oczywiście też uprawiam go dla jednej nocy i bez żadnych emocji, miałam za sobą relacje typu fwb, potrafiłam oddać sie czynnością seksualnym z osobami których nawet imion i niekiedy twarzy nie pamiętam, ale nie potrafię się pozbyć uczucia bycia zwykłą laleczką do ruchania. Często nie wiem czy mam przyznawać się do swojej frywolności kiedy zaczynam już z kimś kręcić (ale mimo wszystko w końcu przestawiłam się na bycie szczerą, bo zaniżanie swojej faktycznej ilości partnerów seksualnych nie jest raczej mile widziane) bo obawiam się negatywnej oceny i odrzucenia. Ba, do tego tylko jeden z tych związków nie był na siłę, i każdy zaczął się w ten sam głupi sposób odbycia stosunku/bycia blisko stosunku pod wpływem nietrzeźwości. Kłoci się to mocno z moimi wartościami, ponieważ sama chciałabym powoli tworzyć bardzo romantyczną relację i otrzymywać od moich obiektów westchnień kwiaty i wiersze, a nie tylko dickpicki i obietnice jak to któryś mnie zerżnie. A więc do rzeczy - czuję się przez to strasznym przegrywem. Czy więc dla was (tutaj pytanie zarówno do niebieskich i różowych pasków) odrzuca w kwestii brania do związku kobiety z którą nie dość że skończycie pierwszego dnia znajomosci w łóżku to jeszcze dowiecie się o jej wyczynach i poprzedniej ilości partnerów?
#s--s #zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak

Moglibyście być z osoba z dużą ilością partnerów seksualnych w poważniejszej relacji?

  • Tak 21.7% (36)
  • Nie 78.3% (130)

Oddanych głosów: 166

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naplet: Pewnie bajt jakiegoś napalonego wykopka, który to pisał z łapą w gaciach...

Ale jeśli nie...

To dla mnie żaden problem. Nie oceniam kobiet na podstawie ilości partnerów seksualnych. I piszę to jako 26 letni prawiczek - gdybym miał możliwość, to też bym ruchał płodne julki.
  • Odpowiedz