Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach czytałem, że kościołek prosi o pomoc, bo im do dziesiątego nie starcza. Rydzyk potrafił już dwa razy łkać w mediach i przy tym żebrać od starszych ludzi. Wyjątkowo perfidna osóbka. Wiecznie nienażarty typ. Jakieś siostrzyczki również wyciągają łapę do wiernych, bo wzięły kredyt i nima na spłatę. Panie, na kredyt nima, dej nam, dej... (może ziemię by sprzedały, jak nima?)

Wszystko to jest o tyle odrażające, że w tym momencie, przy pandemii koronowiriusa, są przecież znacznie pilniejsze potrzeby i instytucje, które tej pomocy potrzebują. Im jednak to nie przeszkadza w żebraniu, bo oni to pępek świata. W sumie niech tak robią dalej. To nie mój problem. Tylko niech potem się nie dziwią, że kościoły będą puste. A weź o coś i poproś, o coś tak przyziemnego, jak toaleta. Panie...zapomnij pan.

Zachowanie tego księdza i cięcia pozostawiam waszej ocenie. Oby nie musieli kiedyś skorzystać z pomocy tych samych medyków, bo będzie im trochę głupio. Przynajmniej tak myślę.
#kler #ksieza #kosciol #czarnamafia #polska #koronawirus #2019ncov #medycy
s.....s - W ostatnich dniach czytałem, że kościołek prosi o pomoc, bo im do dziesiąte...

źródło: comment_1585675246LmANIfNjlSxVGc2RWyk4f0.jpg

Pobierz