Wpis z mikrobloga

@saskiaa: nie wiem jak na innych kierunkach, ale u mnie na fizjoterapii w mnejszej uczelni, praktyczne przedmioty są realizowane; np diagnostyka. Dostajemy po 2 testy do zrobienia, nagrywamy się i opisujuemy je, wstawiamy na grupę na fb, potem na zaliczenie do kamerki musimy opoisywać testy. WIęc program jest realizowany? Jest. ALe wykładowcy mocno narzekaja.
@saskiaa: Na przedmiocie fizjoterapia w spa mamy tak że robimy na sobie zabiegi- masaż lodem, czkeoladą, swiecia, olejami itp. Noi i babeczka mówi że nie bedzie robiła tego na sobie, ale trrzeba prezentacje robić i je opisywać na teamsie
@MartinoBlankuleto: dla mnie jest nierealne powtórzenie roku , najwyżej zrobią konkurs świadectw dla 8 klasistow i maturzystów tak jak zrobili z matura międzynarodowa a reszta klas nie piszących egzaminy jakoś odrobi tak jak po strajku nadrobili + lekcje zdalne materiał jako tako pchają do przodu patrząc na lekcje które moja mama prowadzi tak jest nauczycielka ale nie wiem jak to wyglada gdzie indziej .
@AlexRk: jestem tegorocznym maturzystom i tego sobie po prostu nie wyobrażam , jaki będzie scenariusz mam nadizjee ze dowiemy się jak najszybciej bo niestety ta niepewność mnie już meczy i nie potrafię się skupic na nauce