Wpis z mikrobloga

@Vanderwill: to sa niby filmiki ze starszej wersji, ale pokazuja trailery postaci na twitterze i wyglada niewiele lepiej. Animacje jak z CS 1.6, efekty niektorych skilli wygladaja bardzo zle, bardzo slabe dzwieki. O ile same czary mi nie przeszkadzaja, bo w wiekszosci zastepuja granaty z CSa tak ten rusek z wallhackiem to rak. Jesli tej jego strzaly nie bedzie dobrze widac i nie bedzie latwa do zniszczenia to dramat. Szczegolnie, ze
@rebobs: prawda jest taka, że przepis na grę która wypali jest prosty, zrobić CS bez wszystkich jego bolączek, które VALVE widzi ale ma to w dupie, ja nie wiem czy w Riot pracują kretyni? Taka gra już jest, i jest to OVERWATCH. Strasznie się odgrażali, że to będzie konkurent dla cs-go.
Taka gra już jest, i jest to OVERWATCH


@Vanderwill: w overwatch się respisz, masz tanków, healerów a tu masz niskie ttk (buła zabija a nie jak w ow magazynek w głowę), system rund, kasy, bez respów. Więc jest bliskie CS. Oczywiście zgodze się, że niektóre umiejętności są tak #!$%@? że nie wiadomo co się dzieje na ekranie przez co trudno będzie się to oglądało dla kogoś kto nie zna dokładnie mechanik.
Jesli tej jego strzaly nie bedzie dobrze widac i nie bedzie latwa do zniszczenia to dramat


@rebobs: Izak mówił, że te strzałki bardzo dobrze widać i słychać, do tego promień ich działania to tylko kilka metrów i można się przed tą strzałką schować, tzn. jeśli będziesz za przeszkodą to ona cię nie wykryje, więc nie wydaje się to jakieś bardzo OP. Moim zdaniem ta gra polegnie nie przez czary, tylko przez
promień ich działania to tylko kilka metrów


@totmes: Dziwne, bo na filmikach na minimapie wygladalo, ze to wh to przynamniej 1/3 mapy (a z pewnoscia mogla pokryc caly bombsite) i na ich trailerze tej postaci gosciu zabija z AWP goscia za skrzynka w sytuacji 1v1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zgadzam sie, jesli nie WH i inne cuda to drewno ubije gre.
@Vanderwill: Zależy jak kto patrzy
Mnie na przykład CS znudził po tych 2-3 tys. godzin lacznie. Brak ciekawych mechanik, ciągle tylko granaty i rasz B, mało skomplikowane mapy, wiec duża powtarzalność

I poszedłem grać w R6, który też ma rozgrywkę w oparciu o rundy, ale też dużo ciekawych mechanik i bawię się dużo lepiej niż chyba kiedykolwiek w CS czy to 1.6 czy GO

I dlatego też rozumiem dlaczego Riot atakuje
@Vanderwill: co to znaczy mala liczba graczy? po 150-160 tysiecy na samym steamie, a dobre 2 razy tyle albo i wiecej na uplayu ma gre bo jest duzo taniej bez zadnych specjalnych promocji z ruskich sklepow. Sam mam na uplayu kupione z ruskiego sklepu
Imo spokojnie 400 tysiecy to minimum w peak w ciagu dnia jakiego sie mozna spodziewac

Bez promocji na steam trzeba wydac 80zl, a z ruskiego sklepu prawie