Wpis z mikrobloga

@ediz4: bo jest hipokryta. Gdy na głównej był wpis chwalący szumowskiego tego nie robił. Ale z kim ja dyskutuje. Otrzasnij się chłopie z tego bronienia pisu jak najszybciej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubietwarze: debilu to sobie mów do swojego starego nieudaczniku pisowski. I nie mów mi o dużurowaniu bo gość wziął bezpłatny urlop z uwagi na to że jest senatorem po czym chodził na płatne dyżury. Sprawę będą prokuratura i mam nadzieję że zostanie za to odpowiednio dojechany bo właśnie to jest szemrana akcja miernoto. A teraz już milcz.
  • Odpowiedz
@trox: To też weź darmowy urlop (od swojej starej chyba, bo pewnie nigdy nie pracowałeś) i idź myj kible do szpitala. Tylko niczego innego nie dotykaj. No proszę. Marszałek Struk z Platformy zarażał jak debil. Ciekawe dlaczego nie musiałem nawet patrzeć z jakiej partii on był.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubietwarze: pracuje zapewne dłużej niż ty żyjesz nieudaczniku;) wy, pisowskie miernoty możecie sobie teraz szczekać. Ale to wy będziecie mieli najbardziej #!$%@? podczas kryzysu ;) mi finansowo nic nie grozi, a wy będziecie skomleć o 5 zł bo na chleb nie ma ;D bez socjalu, który się skończy nie będziesz miał co do gara włozyć ani za co harnasia kupić więc zamknij wreszcie ryja I ciesz się póki możesz ;)
  • Odpowiedz