Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś w jakim w miarę cywilizowanym kraju da się obecnie normalnie mieszkać i funkcjonować bez tego burdelu związanego z kwarantannami, lockdownami, zamykaniem wszystkiego i resztą tych bzdur? Muszę wyjechać z UK na jakieś 5 miesięcy, bo tu nie idzie funkcjonować. Siłownie pozamykane, barbershopy pozamykane, przed sklepami kolejki jak za komuny, etc.

Do szczęścia potrzebuję jedynie internetu i żeby dało się tam dogadać po angielsku. No i żeby dało się wjechać bez wizy. Malediwy i Bahamy odpadają.

Siedzi ktoś obecnie w Singapurze, na Cyprze, Peru, Tajlandii, Sri Lance, Kolumbii albo Wietnamie? Jak tam wygląda sytuacja?

#epidemia #2019ncov #koronawirus #uk
  • 12
  • Odpowiedz
Siłownie pozamykane, barbershopy pozamykane, przed sklepami kolejki jak za komuny, etc.


@Castiel: kup se hantle, ławeczkę, golarkę i #!$%@? brodę a wyjdziesz na tym dużo taniej niż jakieś zagraniczne przeprowadzki.
Za zaoszczędzony hajs uatrakcyjnij se życie na chacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GokuMK: Coś tam ćwiczę w domu, nawet wróciłem do biegania po 2 latach przerwy, ale dalej obecny klimat w UK mi nie podchodzi. Z jednej strony ludzie dalej chodzą po parkach, lasach itp, a z drugiej strony wszystko pozamykane i każdy wokół żyje tym wirusem i kwarantanną.
  • Odpowiedz
@6gcqG9nN58zhTK: @56632: W Szwecji i Danii już jest więcej zgonów i zarażonych niż chociażby Polsce gdzie wszystko pozamykali. To dalej jest UE i moim zdaniem jest spora szansa, że i tam wkrótce zaczną wszystko zamykać.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Ale potrzebna jest wiza. Normalnie turystyczną na 3 miesiące chyba dawali bezproblemowo, ale przy obecnej sytuacji nie wiem czy nie będą utrudniać wjazdu. Poza tym ja tam nie planuje pracować na miejscu tylko zdalnie, a Australia jest raczej droga.
  • Odpowiedz