Wpis z mikrobloga

  • 0
Od kilku dni mam problem z połączeniem #thermomix z #cookidoo Często dopiero po wyłączeniu i ponownym włączeniu Wifi zaskakuje. Ma ktoś też podobne objawy czy wszystko wam działa bezproblemowo? Na bank nie jest to problem z moim Internetem bo inne urządzenia działają prawidłowo. Zastanawiam się czy nie ma jakiegoś problemu z samą aplikacją.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@bucekk do synchronizacji musisz mieć dobrą jakość połączenia z internetem. U mnie faktycznie również zdarza się sporadycznie, że WIFI nie jest od razu dostępne po uruchomieniu ale między urządzeniem a ruterem są 2 pomieszczenia, więc zasięg słabszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FHA96 Użyłem już nawet telefonu jako routera, który leżał dosłownie metr od urządzenia i wciąż to samo. Już mi brakuje pomysłów co robić. Pozostaje kontakt do producenta...
  • Odpowiedz
Mam ten sam problem wywalanie C:625 łączy się z wifi nie działa cookido jak dobie hotspot z teleofnu to samo resetowałem router tez nie pomogło ,cookido na telefonie działa bez problemu ,termomix tmg6 cały czas komunikat brak połączenia moze to być wina jakaś serwerów na rym urządzeniu ?
  • Odpowiedz
  • 0
@MojeParanoje @b0rsuk @kicholen @elfie69 Ja dzisiaj to samo tm6, łączy się niby z wifi ale brak połączenia na głównym ekranie, a w opcjach wifi, że połączono. Nie można połączyć z cookidoo ani zrobić aktualizacji, zalogować. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i nie pomogło.
Dziwne że akurat dzisiaj u tylu osob.
  • Odpowiedz
Ja mam dokładnie to samo ,zadzwoniłem do znajomego co tez ma TMG6 i tez brak połączenia , dziwne ze na telefonie apka cookido działa ,może siadły im jakieś serwery na tym gorczku :),poszukam nr do tej babeczki co nam sprzedawała TMG może ona coś wie ,jak będę miał jakieś info dam znać
  • Odpowiedz
@gregRzn: my mamy z rok i nie było nigdy problemów wszystko działało Ok, może to jakoś problem z serwerami.Babeczka która nam sprzedawała nie odbiera może każdy do niej atakuje z tym tematem ????
Szkoda bo narobiłem zakupów na gulasz a zostanie jeść same kluski śląskie z wody Haha jak coś się dowiecie dajcie znać
  • Odpowiedz
No wg tej strony to globalna awaria, wiec zakladam, ze ich najlepsi ludzie juz nad tym pracuja i niedlugo bedzie dzialac.
  • Odpowiedz