Wpis z mikrobloga

Wracając do mojego wczorajszego wpisu link zdecydowanie odradzam kupowanie maseczek u tego sprzedawcy link2, jeżeli zależy wam na szybkiej wysyłce

Niby wysyłka z magazynu z Polski, jest stan na magazynie (takie info w ofercie), numery trackingu do poczty polskie dostałem następnego dnia (obiecuje wysyłkę towaru w ciągu trzy dni, mija już piąty), ale do dziś ten numer w trackingu się nie pojawia.

Wszystko wskazuje na to, że leci w #!$%@?, generując numery trackingu "z góry" zanim towar ma na stanie. Najpewniej czeka na towar z Chin, a dopiero potem przepakowuje to w Polsce udając, że wysyła z Polski.

Oczywiście napisałem do sprzedawcy z zapytaniem o moją przesyłkę oraz powyższe rzeczy o które go podejrzywałem. Odczytał wiadomość, ale najwyraźniej woli udawać greka, bo już nie raczył mi odpisać.

#pocztapolska
#aliexpress
#maseczki
  • 4
@Furox No cóż też tam kupiłam bo tak na wykopie wychwalali. Ale pociesz się tym że nie ma prawdopodobnie ani jednej oferty której maseczki są w PL. Na przyszłość lepiej brać jak pisze że z Chin.
@Furox: Ja zamówiłem z innej firmy - podobno również z Polski, i ciekawe czy do majówki po czymś takim dojdą:
"Dear friend,we have already sent your parcel to the logistics company ,they are dealing it now and will be ship soon,then give us the tracking number,please don't worry,thanks for your understanding.Have a nice day!" - będzie jak znalazł na wybory ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Furox: Jestem w identycznej sytuacji, też zamówiłem maski u tego sprzedawcy.
Na moje pytanie o to kiedy mogę spodziewać się przesyłki odpisał:

Dear,Your product is getting closer to you every day. please kindly wait for it. Don't worry, we will be responsible for our transaction. Any question please contact us freely. Have a good day.


Ostatnio majfriend zmienił numer śledzenia przesyłki - może coś się ruszy. Pojawiła się też pierwsza opinia
@Vaterial:

Na moje pytanie o to kiedy mogę spodziewać się przesyłki odpisał


Na moje nie odpowiedział, bo jak już pisałem, skonfrontowałem go z tym o co go podejrzywałem (oczywiście w kulturalny sposób). Jego milczenie traktuję jako potwierdzenie tego, że nie ma na stanie tego towaru w Polsce i generuje numery z dupy, aż przyjdzie mu dostawa z Chin, która może przepakować.

Ostatnio majfriend zmienił numer śledzenia przesyłki - może coś się