Wpis z mikrobloga

Polska jest jednym z najlepiej radzących sobie z wirusem krajów w Europie, działa to między innymi przez słusznie nakładane na społeczeństwo ograniczenia, oraz to że jako tako ono w porównaniu do takich Włoch się do nich stosuje i bierze do serca powagę. No a tu mamy czterdziesto-paroletniego idiotę-imbecyla który to z bananem na gębie propaguje łamanie takich zasad, oraz sam się chwali praktykowaniem tego pomimo dostania upomnienia od policji. I tak oto ten człowiek #!$%@? się codziennie na krzywy ryj do domu dwójki upośledzonych meneli, z których to jeden z nich jest otyłym 57-letnim cukrzykiem, żeby zbijać na nich hajs z materiałów. Warto wspomnieć że upośledzenie owych osób jest tak wysokie, że jeden z nich twierdzi że żaden wirus nie istnieje, a został wymyślony jedynie przez rząd który to pragnął skojarzyć z wirusem i tym samym wyśmiać jego nazwisko. Gość z filmu zamiast to próbować przemówić do tej dwójki, wbić do głowy świadomość o realnie istniejącym zagrożeniu, to jedynie nakręca ich w swoich mitomaniach, oraz wspólnie z nimi się zmawia jak tu unikać odpowiedzialności. Jeśli masz choć trochę mentalności, to zgłoś tę gnidę!

#kononowicz #koronawirus #mexicano #patostreamy
Zachodniopomorzanin - Polska jest jednym z najlepiej radzących sobie z wirusem krajów...
  • 29
@Zachodniopomorzanin: ojojoj jak mi przykro a ty co osiągnołeś w zyciu w magazynie szef normy srubuje czy wypowiedzniem grozi bo koronawirus i nie bedzie zaraz co do gara wsadzic o ile łabędzie w parku się ostaną xd. Powiem w prost menel jest jaki jest ale sobie fajny biznes zorganizował , wyjeb@#e ma i mu się jakoś darzy. I tego wam życze , howgh
@Zachodniopomorzanin: czy ja wiem czy mentalny upadek , jeszcze nie tak dawno był zwykłym pijakiem bez pieniędzy i RIG czu , a teraz ma kase i nie pije/nie chla tyle , jak by na to nie patrzec jest wygrany nawet jeśli nałóg został ograniczony ale pojawił się cel. To duży postęp i pisze to z perspektywy wysokofunkcjonującego alkusa. Chłop się rozwija , a postęp jest spory. Nawet jak tylko udaje to