Wpis z mikrobloga

Kurde kupiłem nowego Half Life'a na #vr. To zdecydowanie najlepsza gra na okulary w jaką grałem tylko chyba nie na moje nerwy. Przed chwilą wciągnęło mnie jakieś zwisające z sufitu #!$%@? i traf chciał że jak w panice próbowałem to zabić to ręką trafiłem na nisko wiszący żyrandol w moim pokoju. Jak poczułem coś fizycznego na dłoni w miejscu gdzie w grze jest potwór to prawie posrałem się w gacie.
Daje pięć gwiazdek, bo potwory robią niewyobrażalne fikołasy, a majtki się wypierze.

  • 21
  • 0
@Kruqu Ja w końcu trafiłem na moment w którym walczysz równocześnie z zombie i headcrabami. Pierwszy raz w vr czułem, że walczę o życie. Nigdy nie poczułem takiej paniki jak wtedy, kiedy widziałem przed sobą skaczacego headcraba, a pistolet pusty. Dałem radę, ale musiałem wyłączyć grę po starciu bo zszedlbym na zawał.
@Kruqu Ja w końcu trafiłem na moment w którym walczysz równocześnie z zombie i headcrabami. Pierwszy raz w vr czułem, że walczę o życie. Nigdy nie poczułem takiej paniki jak wtedy, kiedy widziałem przed sobą skaczacego headcraba, a pistolet pusty. Dałem radę, ale musiałem wyłączyć grę po starciu bo zszedlbym na zawał.


@DrQ: Ja co chwile zdejmuje gogle żeby troche odsapnąć. Trochę się to kłóci z tym, że zawsze robiłem ile
@Kruqu @DrQ Możecie podać specyfikacje na jakiej gracie? Co potrzeba żeby cieszyć się gra w VR? Pytam zarówno o komputer jak i sam osprzęt


@KarolekBorek: Ja mam 1080TI z 32gb ramu, ale wydaje mi się że to może działać na lekko gorszym sprzęcie. Giera wydaje się super zoptymalizowana.
  • 0
@KarolekBorek U mnie 16 GB RAMu, gtx1070 i Ryzen 5 3600. Działa perfekcyjnie na high. Ludzie piszą, że nawet gtx970 da radę. Gogle to Rift S, kupione na black friday za 300 euro.
@Kruqu: Poprawka, machnąłem się sporo - 399 euro i to z oficjalnego sklepu Oculusa. Kiedy kupowałeś? Po ogłoszeniu Alyx szybko zaczęło brakować headsetów, stąd podnoszenie cen przez rozmaitych Januszy.