Wpis z mikrobloga

#medycznamarihuana #marihuana #cbd #wykopjointclub

Info do pacjentów MM

W tym tygodniu dostarczona będzie do aptek MM nowego dostawcy Aurora Cannabis Flos THC 22% CBD 1% oraz THC 20% CBD 1%.

Ważne recepty na SpectrumCannabis THC 19% CBD 1% nie będą podstawą do wykupienia leku, należy otrzymać od lekarza nową, na nowy środek z określoną zawartością THC.

SpectrumCannabis wypadło z gry, GIS nie przyjął 42kg sprowadzonego suszu, oraz nie zgodził się na rejestrację nowego składnika farmaceutycznego o niższym stężeniu. THC. SpectrumCannabis najszybciej wróci do gry w okolicach maja.

Cena nie jest jeszcze znana. Szacunki 560-700 PLN za słoik 10g.
  • 12
@damccio: skąd informacja, bezpośrednio od Aurory? i druga sprawa, widziałem, że tez w Medicanie byłeś, wiesz może kiedy/jak będą wystawiać recepty na nowy rodzaj suszu?
skąd informacja, bezpośrednio od Aurory


@Haxocs: Z apteki w której się zaopatruje. W MediCana nalezy wyslac maila na pacjent@medicana.pl ze skanem nie ważnej recepty, nowa dostaniesz w formie e-recepty juz.
@damccio: dzięki za info, daj znać gdy będzie można zamawiać z hurtowni lub będzie w Twojej aptece. Napisałem na maila, wiesz może która odmianę wystawiają?
@damccio: dzwonili do mnie z informacją, że mogą wypisać 22 albo 20 jeśli mam pewność, że będę mógł kupić w aptece, bo kolejne przedłużenia recki za 100zl. Będę jutro pytać w aptekach, dziś dzwoniłem do jednej, ale jeszcze nic nie wiedzieli, coś słabo to widzę