Wpis z mikrobloga

Mija właśnie pierwszy - i chyba nie ostatni - tydzień, w którym Trójka zmieniła dość znacznie ramówkę, w związku z koronawirusem. Jak ją oceniacie? Jakie macie przemyślenia na ten temat? Dla mnie na duży plus na pewno to, że wczorajszy wieczór z Trójką (był bardzo Minimax-owy) i trwał o godzinę dłużej niż Minimax, no i dzisiejsze granie wieczorne p. Piotra Barona też zapowiada się znakomicie. Zwróciłem też uwagę na czwartkowe i piątkowe audycje od 10 do 15. Było tam kilka ciekawych rozmów z polskimi artystami (zwłaszcza w piątek u p. Stelmacha) Chociaż takim fanem układania ramówki w kilka wielogodzinnych bloków to nie jestem... Najważniejsze jednak dla mnie było to, że tak jak w praktycznie każdy piątek była Lista Przebojów. I mam nadzieję że to się nie zmieni :)
#trojka #pytanie #radio
  • 5
@AgresywnyKardiolog: Faktycznie, o tym zapomniałem :) Najbardziej mi się podobała ostatnia godzina - "Polski TOP" - taka rozgrzewka przed tym co będzie 1 V. Jak miałbym się jeszcze do czegoś przyczepić, to do tego, że ramówka jest aktualizowana chyba z dnia na dzień, wczoraj wieczorem nie było jeszcze ramówki na dzisiaj i teraz też jest podobnie...
@kacper8529: Wczorajszy wieczór bardzo mi się podobał, ale za dnia (np. dzisiaj) mam wrażenie że muzycznie mega się pogorszyło, brakuje mi "Za i nawet przeciw" czy po prostu zwykłej "Tonacji". Liczę, że sytuacja za jakiś czas zmieni i będzie powrót do starej ramówki, bo czasami mam wrażenie że słucham "Jedynki" dla osób starszych.