Wpis z mikrobloga

Mieszkam obok stacji @orlen_lite Od ponad tygodnia próbuję kupić płyn do odkażania.
Jestem na stacji 3x dziennie (przed pracą, po, i późnym wieczorem będąc z psem na spacerze). Teraz już nie przyjmują klientów w środku, tylko na zewnątrz, przez okienko.
Od zeszłej środy chyba mieli dosyć już pytań klientów o ten produkt bo wywiesili kartkę, że "chwilowo brak" - od ponad tygodnia. Może gdyby prezydent przyjechał na tę stację to by się pojawiły choć na chwilę?

I tak się powoli żyje na tej wsi... A nie, czekaj, TO WARSZAWA

#orlen #koronawirus #polska #oswiadczenie #warszawa
  • 35
@deafpool: Mam możliwość załatwienia płynu, niestety drogo, sam doliczam dosłownie 5zł bo i tak na tym nie zarobie, każdy mi mówi że na Orlenie będzie taniej i nie kupują ¯\_(ツ)_/¯
@jacuss: Nie, Zielona Góra, mam dostawce który sprzedaje na całe palety ale że długo współpracujemy może mi trochę sprzedać na sztuki z jednej palety, z tym że musze podać konkretną liczbę, pytam swoich klientów i każdy mówi że na Orlenie będzie taniej. Już dwóch zadzwoniło że jednak oni sie namyślili i wezmą...
owiedzcie mi co wy będziecie robić z tym płynem? xD mydła w domach nie macie? xDD


@AgentGRU: Zadziwia mnie, że mając tak niedorozwinięte zdolności dedukcyjne zdołałeś samodzielnie zalogować się na wykop.