Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Jakiego radia słuchacie?
Po blisko 20 latach słuchania #trojka, wyłączyłem je w zeszłym tygodniu bo już nie dało się go słuchać. Są jeszcze pojedyncze audycje ale.. to pojedyncze audycje. Testuje ostatni tydzień #antyradio - ale na razie mam mieszane uczucia (nie zakochałem się, ale też nie wyłączyłem od razu).
Może podrzucicie jakieś ciekawe stacje. Z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 45
  • Odpowiedz
@Lif2: eska rock. Jak po dwóch tygodniach nudzi to antyradio. Jak po dwóch tygodniach nudzi to RMF classic. Jak po tygodniu nudzi to eska rock itd itp

W trasie nieszczęsne RMF FM bo ma zasięg na każdym Pipidowie.
  • Odpowiedz
Ja jednak cały czas pozostaje przy Trójce, dla tych kilku audycji i tych paru redaktorów, którzy tam pozostali. A z innych stacji to RMF Classic i MUZO FM oraz z powodów zasięgowych RMF
  • Odpowiedz
@Krabowski: eska jest spoko, chociaż muzyka tam jest zapętlana w 5-6 h. Jak jeszcze raz usłyszę ozjego, że gonna mnie defecate, to rzucę czymś (°° ostatnio przebili też samych siebie, wywiad nt. wirusa leciał 3 raz w ciągu tygodnia (ten sam, z byłym ministrem).

@maltikeks: melo jest spoko, jeśli chodzi o muzykę, taka na wyciszenie. Też słucham, chociaż mają wróżbitę
  • Odpowiedz
@Lif2: Ja niestety nadal trzymam się trójki. Nie potrafię jej zmienić po ponad 15 latach świadomego słuchania (i 9 nieświadomego jako gówniak). Jak coś mi nie pasuje (a zdarza się to coraz częściej) to ją wyłączam i płaczę w środku jak jeden za$rany karaczan mógł #!$%@?ć kawał historii (°°
  • Odpowiedz
@Lif2: Mam nadzieje, ze czesc audycji przejdzie do radia baobab... Sobie juz skonfigurowalem na amplitunerze ta stacje... Szkoda, ze na razie malo tam audycji, a glownie przygotowana muzyka leci, ale mam nadzieje, ze sie to zmieni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Lif2: Dla słuchacza Trójki nie ma dobrej alternatywy. Jeśli chodzi o audycje "gadane" to lubię TokFm. Mają sporo ciekawych wywiadów i rozmów z gośćmi np. audycja o medycynie. Skołowani - o przepisach ruchu drogowego i bezpieczeństwie czy Strefa Szefa.
Jeśli muzycznie to lipa. Wszędzie playlisty, chyba. U mnie leci zazwyczaj Antyradio lub Rock Radio.

@BrakPomysluNaNick: Mamy rok 2020 i coraz więcej ludzi kupuje winyle. I co? Dobre radio nigdy nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BrakPomysluNaNick: Jesteś mentalnym dzieckiem i widzisz tylko jedną rzecz, bo spojrzenie na całość z góry jest za trudne? Nie ma rzeczy idealnych. Reklamy mnie irytują, ale są wszędzie. Mimo tej niedogodności Trójka do niedawna była bezkonkurencyjna.
  • Odpowiedz
@Lif2: nie ma żadnego wyboru niestety :(

transmiter do auta i Spotify (czy tam YouTube)

Radio jako takie nie ma sensu. Reklamy, wciąż te same piosenki które hitami były chyba za komuny... Na co to komu.

Ewentualnie internetowe radio i transmiter... Polecam BBC world service
  • Odpowiedz