Wpis z mikrobloga

Ludzie to są #!$%@?, idę z szwagrem do sklepu, daje mu rękawiczki i maseczkę a ten, jo tego nie ubiera, bo co ludzie powiedzą a poza tym widzisz kogoś kto to ma, nie? To jo w tym nie byda chodził. Ehhh i jak ma być dobrze w tym społeczeństwie (°°
W tv teraz drzyzga gada żeby tylko chorzy latali w maseczka xD ciekawe skąd mam mieć pewność, że nie jestem chory jak testów nie robią, bo nie byłem za granicą i okres zanim będę miał objawy może wynosić 2 tygodnie.

Takim gadaniem w tv, narażają na lincz osoby chodzące w maskach.

#!$%@?łem się!

#koronawirus #koronawpolsce
  • 43
  • Odpowiedz
@Arturrow: jeszcze nie nosiłem muszę dokupić te filtry i łącznik, widzę że są takie p1r i wychodzi 3 zł sztuka przy zakupie 30 a są też p3r i już tutaj 40 zł sztuka czy aby to nie zagrywka z koroną, ?
Wydaje mi się że te p1r jako wstępny powinien wystarczyć . No chyba że się mylę
  • Odpowiedz
@Arturrow: tylko jak już trzeba będzie nosić cały czas to wypada jakoś to dezynfekować a najłatwiej będzie wyrzucić ten wstępny za 3 zł niż za 30 bo przecież sam pochłaniacz w moim przypadku ABE 1 jest lepszy od przeciętnej maseczki a ten wstępny już sam w sobie jest jak zwykła szmatka którą ludzie zakładają na twarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arturrow: Tak po prawdzie to i 150 to nie jakoś dużo. Myślałem, że to droższa zabawa. I co, do tego dwa filtry przecieranie płynem i elo? Jest jakiś wskaźnik zużycia filtrów czy trzeba wyliczać na oko?
  • Odpowiedz
@jaywalker: na stronie 3m jest wszystko opisane co do czego i jak się składa,
Ogólnie składają się z :
Półmaska/maska pelnotwarzowa
Pochłaniacz / sam filtr z mocowaniem
Filtr przeciwpyłowy
Łącznik

Pochłaniacze i filtry różnej klasy , niektóre pochłaniacze mają wskaźniki zabrudzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arturrow: @vLENYv: rozumiem. Nie mam możliwości teraz dokładnie tego prześledzić ale na stronie producenta jest lopatologicznie to wyjaśnione co i jak i z czym tak żeby laik zrozumiał?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arturrow: @vLENYv: dzięki za mnóstwo informacji. Powiedzcie mi jeszcze jak z rozmiarami? Najlepiej byłoby fizycznie przymierzyć ale czasy są jakie są i nie wiem czy szukać M czy brać L. Idzie jakoś zmierzyć facjatę żeby chociaż na oko stwierdzić czy nie będzie L za duże?
  • Odpowiedz
@jaywalker: rozmiar mam L a baniak raczej przeciętnych rozmiarów dla gościa 180 cm wzrostu, maska ma też nadmiar gumy która uszczelnia i czuję wyraźnie docisk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vLENYv: kurde tak się zastanawiam czy brać L czy M. Teoretycznie zamówiłem dwie Mki, ale jak będzie za ciasna to ewentualnie zapakowana zwrócę, a zamówię większą. Z tego co widzialem to z dostępnością większych nie ma problemu. Jakiś tip jak sprawdzić czy maska nie będzie za mała? Niby oczywiste ale jednak nie mam w tym temacie doświadczenia, a wolałbym być dobrze zabezpieczony w obecnej sytuacji.
  • Odpowiedz