Wpis z mikrobloga

@Byczek_: no to jeśli chodzi o sprzęt to ja na swoim dellu od nich pracuje już jakieś 4 lata (boże, chyba pora na zmiane) i nie było z nim żadnego problemu - poza tym że już mi powoli klawisze wypadają xD Więc AMSO polecam.
  • Odpowiedz
Polecam T430s - kupowałem go rodzicom pare miesięcy temu, po tym jak sam przeszedłem na t470s :) jak koledzy piszą SSD to podstawa faktycznie.
  • Odpowiedz
@Byczek_: imho oba sprzęty nie są warte tych pieniędzy. T430 to już dziadek, w wersji "s" masz lutowany procek - brak możliwości upgrejdu do 4rdzeni, to samo w tym T440, gdzie jest lutowany niskonapięciowy CPU. Bierz pod uwagę, że stan tego co na zdjęciach a tego co otrzymasz może być zupełnie różny. W AMSO jest coś takiego jak "konkretna sztuka", gdzie kupujesz konkretny egzemplarz, który masz na zdjęciach, taka wygoda jest
  • Odpowiedz
@Byczek_: t440 nie kupuj bo jego touchpad to nieporozumienie kompletne. I za 800zł nie kupisz absolutnie nic lepszego niż taki thinkpad, nie, jakiś marketowy acer za 1000 nie będzie lepszy jak ci tu koleś wyżej wmawia.
  • Odpowiedz