Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Od wczoraj mam straszny(bardzo intensywny) , suchy kaszel bez innych objawów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli by się okazało, że to ten wirus, to znaczyłoby to, że chorują już osoby które nie miały kontaktu z żadnym "podróżnikiem" i same nie były nigdzie dalej niż w sklepie po chleb. Od początku uważałem czego się dotykam i czyściłem łapska co 15min. Jeśli ktoś jest ciekawy rozwojem sytuacji to będę informować ()
Na razie poczekam co się będzie działo. Jeśli pojawi się gorączka to zadzwonię na zakaźny.
#koronawirus
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Acidiscus: mam takie same objawy od kilku dni- chrypa, 36,5 i lekkie osłabienie.
Od długiego czasu wchodzę z domu tylko na spacer i zakupy, mieszkam blisko pierwszych wielkopolskich przypadków, więc jeżeli to korona, to podejrzewam, że wykryte przypadki to wierzchołek góry lodowej.
to znaczyłoby to, że chorują już osoby które nie miały kontaktu z żadnym "podróżnikiem" i same nie były nigdzie dalej niż w sklepie po chleb.


@Acidiscus: a skąd przekonanie, że takie osoby miałyby nie chorować?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UnitrA: Dokładnie

podejrzewam, że wykryte przypadki to wierzchołek góry lodowej.

@UnitrA: Dokładnie

@Acidiscus: Po co chcesz dzwonić na zakaźny? Zadzwoń dopiero jeśli będziesz miał problemy z oddychaniem

@RozowaZielonka: Nie no, wiem przecież. Chodzi mi bardziej o to że jeśli wystąpią inne objawy