Wpis z mikrobloga

Co ludzie myślą o swoich zestawach broni w Warzone? Ninja i reddit już płaczą, ze wszyscy maja snajperki w każdej rundzie.

Zwiększyć cenę zrzutu, #!$%@?ć termowizje i git.

#gry #warzone #cod #callofduty

Custom loadouts:

  • Zostawic jak jest 51.4% (18)
  • Zostawic i zwiekszyc cene zrzutu 20.0% (7)
  • Usunac w pizdziet 28.6% (10)

Oddanych głosów: 35

  • 5
@rebobs: w tej chwili granko wygląda tak że zbiera się itemki chwilę i później całą drużyną zbijacie się na zrzut i każdy ma bronie takie jakie chce. Ja bym wywalił możliwość kupna zrzutu i jedynie dał więcej losowych zrzutów żeby ludzie się o nie bili.
@Positano1: Kazdy by kampil te zrzuty z wypasiona snajperka vs ludzie z mp7, m13 i scarem bez celownika. Balansowali by to miesiacami, bo wyglada na to, ze taki jest design tej gry: wygrywasz early game tymi pierdziawkami bez niczego i lecisz po zrzut.
@rebobs: właściwie wczoraj jak grałem to nawet nie trzeba było nic wygrywać na początku po prostu wystarczy że każdy z drużyny otworzy z 2 skrzynki i kasa na zrzut jest. Mi to w sumie nie przeszkadza jakoś te zrzuty jak tak se myślę teraz.
@rebobs: Mi tam odpowiada tak, jak jest. Dzięki temu wszyscy szybko mają sprzęt gotowy, ale też gra jest dobrze zbalansowana. Dzięki temu można zajmować pozycję w strefie i gra nie jest uzależniona od losowości zrzutu. Ewentualnie mogliby poprawić to, że z jednego zrzutu jest uzbrojenie tylko dla jednego gracza. Wtedy early-mid game by wyglądało na zdobywaniu kasy, a dopiero late byłby z pełnym uzbrojeniem. Ja osobiście zmieniłbym sloty na amunicję i