Wpis z mikrobloga

Poszukuję kogoś do pisania na priv. Czuję się samotny czyli jak zawsze. Wszedłem pierwszy raz od dawna na gg a tam w ogóle żadna nie odpisuje na 40 losowań. W ogóle ta apka to jeszcze większe dno niż było bo teraz co ileś losowań trzeba oglądać reklamy żeby losować dalej. I pomyśleć że ja kiedyś chciałem szukać tam różowej nie mając żadnych szans w starciu z chadami, fake kontami wykopków i normikami a no i spehmiarza mi czy innymi sponsorami. Ja przecież nie mam zamiaru z tymi p0lkami bestiami flirtować tylko chciałem popisać ale one nie chcą pisać tylko szukają boltza i taka jest prawda. Oczywiście ten boleć musi być high quality inaczej może tak jak ja wypier papier. Przecież ja nie chce ich podrywać bo mam zaliczonych 6 div łącznie jakieś 20 stosunków na różne sposoby i ich cialo nie robi na mnie wrażenia szczególnie tylko po prostu popisać a dla nich napisanie to oznaka podrywu xD
Beka z was różowe i jesteście żałosne
#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Tylko zdjęcie nie będzie Twoje, pisz o sobie bez żadnych ubarwień. No, chyba że jednak liczysz na związek albo realną znajomość, ale jak chcesz jedynie pogadać, a nie masz z kim, to takie małe kłamstwo wydaje się dobrym rozwiązaniem. Jest jeszcze #chcepogadac może spróbuj.
  • Odpowiedz
Bez sensu ten tip że zdjęciem bo dziwnie byk się czuł pisząc osuzkujac jakąś że wyglądam tak a jets inaczej. Poza tym ja nie mogę szukać związku przez obecny tryb życia ale po prostu chciałem popisać. Dobrze że mam chłopaków z tagu bo bez nich już dawno bym się zabił a tak to żyje jak widać
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: żałosny to jest twój marginalizm. Jak chcesz porozmawiać o Bogu, sytuacji społeczno-ekonomicznej w kraju i na świecie, cierpieniu i problemach ludzi z szarej strefy, kosmicznych dywagacjach, mgławicy Ordona, chorobach autoimmumologicznych, nerwicy, zaburzeniach paranoidalnych, esencji życia, leczeniu kanałowym zęba - to zapraszam na pw. Albo dostaniesz #!$%@? albo w końcu się wygadasz.
  • Odpowiedz
Jeżeli w opisie jasno zaznaczysz, że interesuje Cię tylko rozmowa to co w tym złego? Panny i tak piszą z kilkoma facetami, na tych portalach czasami trafiają się znudzone żonki, które niczego realnego nie oczekują, może do takiej napiszesz i nie pojawią się te dziwne wyrzuty sumienia.
To jest jakieś rozwiązanie, może nie najlepsze, ale jest.
  • Odpowiedz