Wpis z mikrobloga

@qutio Wow, dzięki, że pytasz - nie spodziewałem się, że ktoś wyłapie mnie spośród komentujących xD

Jest dokładnie tak jak wczoraj - gorączki już nie mam, nie mam drgawek, głowa nawet nie boli, katar ustąpił i jedyne co pozostaje to częsty kaszel, lekkie duszności i zwykłe poczucie, że coś mnie wzięło.

Podjąłem rano decyzję, że zadzwonię na infolinię zgodnie z zaleceniem lekarza i byłem 50+ w kolejce. Oznaczało to dla mnie automatyczne
Super. Cieszę się, że coś z tym robisz. Jak gorączka przeszła to znaczy że jest dobrze! :) Mam nadzieje, że infolinia da radę i tłumy chorych dostaną potrzebne informacje.
@qutio Od początku nie bagatelizowałem problemu i śledzę go bacznie od początku stycznia (KiKŚ). Sam się odizolowałem w momencie gdy dostałem już tych duszności a co do infolinii to nikt nie oddzwonił w ~3h więc zadzwoniłem ponownie i od 20 minut słucham muzyczki (czyli oczekuje w kolejce a nie zarejestrują mój numer i rozłączenie).
Do tej pory czuje się zaskoczony, że jakiś Mireczek sobie mnie zapamiętał ( ͡° ͜ʖ ͡
@qutio: Wrzuciłem mały update jak byś chciał śledzić tutaj. Generalnie nie jestem i nigdy nie będę mądrzejszy niż lekarz i w poniedziałek wybiorę się do lekarza rodzinnego mimo tego, że wydaje mi się, że powinienem zostać odizolowany. Ale skoro tak mi powiedział lekarz ze Szpitala Zakaźnego...