Wpis z mikrobloga

@mikhalov: to zależy na którym, jeżeli mówisz o kurdwanowie zaraz przy pętli tramwajowej np. ul Gołaśka czy Bezkidzka to tak, głębiej jest troche gorza komunikacja, bo trzeba jechać autobusem (179 pod galerie krakowską) lub podjechać do pętli. Generalnie ładne, spokojne osiedle. Masz w okolicy siłownie, baseny, bagry, galerie bonarka, boiska i hale sportowe. Dresy i pobicia też się zdarzają, ale większość to legendy.
  • Odpowiedz
@mikhalov: no tak to 1-2 przystanki od pętli, obok jest dobry kebab (polecam) oraz careffour jak trzeba zrobić zakupy, w okolicy pętli za 2 biedronki, pawiolony w których jest wszystko. Generalnie nie trzeba się stamtąd ruszać do centrum bo wszystko masz na miejscu. Jak trzeba kupić ciuchy to Bonarke masz pod nosem, która jest zdecydowanie mniej przebrana i oblegana niż pozostałe galerie. Obok siłownie Pure/Azik studio i platinium na zakopiance czy
  • Odpowiedz
@mikhalov: słuchaj, mój syn ma 20 lat i po pysku dostał tylko raz i podejrzewam, że był nawalony i na wlasne życzenie (prawdy sie nie dowiem). Jest spokojnie, nawet jak chodza kibole po meczach i spiewaja CRACOVIA to nie ma z nimi wiekszego problemu. Nie sadze zeby roznilo sie pod wzgledem łobuzów i huliganów od innych osiedli. Natomiast napewno pod innymi względami jest lepsze. W mojej ocenie to nowe centrum Krakowa.
  • Odpowiedz
@mikhalov: Krowodrza Górka(10 min tramwajem do galerii), okolide wieczystej, pilotów/rondo młyńskie więc ogólnie olsza.

Jeżeli całkiem bez kibiców chcesz to polecam os. Akademickie (nie mylić z MS AGH). Mieszkałem też rok na ruczaju i w sumie spoko było tylko wszędzie daleko.
  • Odpowiedz